Wpis z mikrobloga

#glownacontent #bekazprawakow #wojna #ukraina

Poniedziałek: kacapy r-----------ą,z pełną premedytacja, szpital w kijowie, ginie ~40 dzieci
Wtorek: prawakoidy z głównej dostają biegunki bo Polska na mocy umowy z UA,może strzelać do ruskich rakiet żeby ta sytuacja nie miała miejsca w białymstoku xDD oczywiście nadal słychać pierdy o Przewodowie, wołyniu, widłach, żydach i UPA, no i pamiętajcie: Это не наша война ( ͡° ͜ʖ ͡°)

białkov kiedy zmienisz nazwę tego chlewu obsranego gównem na Brightonkop?
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@twoj-stary-pijan-jak-cie-robil: A wyobraź sobie ten kwik gdyby ruska rakieta u nas walnęła i konfederuscy krzyczeliby, że Ukraina celowo nie zestrzelilła, żeby nas wciągnąć w wojnę. Konfederuskom i low iq wychodkom nie dogodzisz.

Zestrzeliwują - to nie nasza wojna
Nie zestrzeliwują - winna Ukraina bo oczywiście nie r0sja
  • Odpowiedz
Poniedziałek: kacapy r-----------ą,z pełną premedytacja, szpital w kijowie, ginie ~40 dzieci


@twoj-stary-pijan-jak-cie-robil: xD, widzę, że to nie jest przypadek z tym kłamaniem. W ataku na szpital zginęły dwie osoby dorosłe, lekarz i najprawdopodobniej osoba odwiedzająca. Ciekawe jest to, że jesteś już którymś użytkownikiem, który twierdzi że zginęło kilkadziesiąt osób w tym ataku na szpital, mimo że Ukraińcy mówią coś innego w oficjalnych komunikatach. W całym ataku z tamtego dnia zginęło ok 40 osób w tym Kijowie ok 30, z tym że większość nie w tym szpitalu. Myślisz, że takie kłamanie pomaga Ukrainie?

Burmistrz Kijowa Witalij Kliczko poinformował, że 8 lipca rano w wyniku rosyjskiego ataku rakietowego na Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Ochmatdyt rankiem zginęły dwie osoby dorosłe, a 16 zostało rannych, w tym 7 dzieci.

Później Kliczko wyjaśnił, że na razie wiemy o dwóch zgonach w szpitalu Ochmatdyt. „Oboje są dorośli. W szczególności jeden jest lekarzem”
  • Odpowiedz
W ataku na szpital zginęły dwie osoby dorosłe, lekarz i najprawdopodobniej osoba odwiedzająca. Ciekawe jest to, że jesteś już którymś użytkownikiem, który twierdzi że zginęło kilkadziesiąt osób w tym ataku na szpital, mimo że Ukraińcy mówią coś innego w oficjalnych komunikatach. W całym ataku z tamtego dnia zginęło ok 40 osób w tym Kijowie ok 30, z tym że większość nie w tym szpitalu.


@Szinako: Nie martw się, koniasz. Wiem,
  • Odpowiedz
Nie martw się, koniasz. Wiem, że to dla ciebie ciężkie rozczarowanie, ale wojna jeszcze chwilę potrwa, na pewno uda się wam jeszcze p--------ć w jakiś szpital i zabić trochę więcej dzieci czekających w kolejce do onkologa.


@JPRW: A mnie zadziwia, że taki prawilniak jak ty nie prostuje ewidentnych kłamstw, które się pojawiają na temat liczby ofiar w szpitalu. Taki słaby z ciebie poszukiwacz prawdy skoro przymykasz oko na takie oczywiste
  • Odpowiedz
@Szinako: Dzieci zginęły! Ale nie było ich 40 tylko 3 i nie ataku na szpital tylko ośrodek zdrowia. Pytanie czy przeżyją te które zostały ranne.

Poniedziałkowe ataki na Ukrainę

W poniedziałkowym ostrzale Ukrainy zginęło ponad 40 osób. Liczba ofiar w Kijowie wzrosła do 27, o czym poinformowała administracja wojskowa stolicy. 82 osoby są ranne, a zniszczenia odnotowano w siedmiu dzielnicach miasta.

Siedem osób, w tym troje dzieci zginęło w ośrodku zdrowia w dzielnicy dniprowskiej. 18 osób zostało rannych.

W Kijowie rakieta uderzyła również w szpital dziecięcy, największą w kraju klinikę - Ochmatdyt. Dwie osoby, w tym lekarz, zginęło, a dziesięć zostało rannych. Wśród nich były dzieci. Konieczna była
  • Odpowiedz
@Szinako Trochę to nie ma znaczenia ile osób zginęło. Liczy się fakt, że ci podludzie z r0sji celują w szpitale dziecięce (tak wiem, wcale nie chcieli a w ogóle to ukraińska opl i magazyn natowskich generałów)
  • Odpowiedz
@Szinako I znowu pudło. Na Krymie nie ma rosyjskich cywilów, każdy kto tam przebywa, a nie jest obywatelem Ukrainy jest okupantem i przestępcą powiązanym z totalitarnym i zbrodniczym państwem r0syjskim
  • Odpowiedz
@KwadratF1: Problem strącania ruskich rakiet na zachodzie Ukrainy można byłoby bardzo łatwo rozwiązać bez narażania się. Wystarczyłoby zestrzelić ruską rakietę nad naszym terytorium (zakładam, że była taka możliwość). Potem śledztwo międzynarodowe i ogłoszenie, że Rosjanie nie panują nad swoimi rakietami i strącamy ruskie rakiety nad Ukrainą w odległości 100 czy 200 km nad Ukrainą.

Dostarczanie broni pozwala na zachowanie neutralność (do póki nie jest to b--ń ABC), ale zestrzeliwanie rosyjskich
  • Odpowiedz
Dzieci zginęły! Ale nie było ich 40 tylko 3 i nie ataku na szpital tylko ośrodek zdrowia. Pytanie czy przeżyją te które zostały ranne.


@karhu: Czyli uważasz, że na podstawie tego można pisać o 40 zabitych dzieciach?

Na Krymie nie ma rosyjskich cywilów, każdy kto tam przebywa, a nie jest obywatelem Ukrainy jest okupantem i przestępcą powiązanym z totalitarnym i zbrodniczym państwem r0syjskim


@SoplicaTadeusz: Nie chce niszczyć twojego
  • Odpowiedz
Taki słaby z ciebie poszukiwacz prawdy skoro przymykasz oko na takie oczywiste manipulacje.


@Szinako: No niestety, fajnopolak jak ja nie ma nawet startu do takiego osintowca z włączonym mysleniem jak ty. Twoje wczorajsze śledztwo w sprawie podejrzanie wyraźnych zdjęć rosyjskiej rakiety przejdzie do historii fact-checking XD A następnym razem może pójdzie ci jeszcze lepiej i jak kacapy wymordują kolejnych niewinnych ludzi, to znowu uda ci się wykazać, że to wina Ukrainy. Albo chociaż wznieść się na wyżyny rosyjskiego whataboutismu pt. "łobie strony robio to samo" jak tu:

Ukrainie uda się zaatakować jakichś plażowiczów w Sewastopolu pociskiem kasetowym czy staruszkę robiącą zakupy w Biełgorodzie.

Ty w tym aspekcie masz gumowy kręgosłup moralny i dzielisz cywilów na tych, których można zabijać i na tych
  • Odpowiedz
Czyli uważasz, że na podstawie tego można pisać o 40 zabitych dzieciach?


@Szinako: Nie, można. Ja w poważnych mediach nie spotkałem z informacją od 40 zabitych dzieciach. O 40 zabitych dzieciach napisał jakiś random na portalu z śmiesznymi obrazkami, a Ty z tego robisz nie wiadomo jaką ukraińską propagandę.
  • Odpowiedz
@Szinako: Ja uważam, że jest coś takiego jak prawo do odwetu i jak ktoś zaczyna robić pewne praktyki, powinien liczyć się z odpowiedzią. Z tym, że to Rosjanie zestrzeliwali ukraińskie pociski załadowane bronią kasetową nad Biełgorodem i Sewastopolem, a w Kijowie specjalnie uderzyli w szpital. Jak dla mnie Ukraińcy mają pełne prawo w czeczeńskim stylu podłożyć C4 w moskiewskich szpitalach (oczywiście wojskowych).

Najbardziej mnie śmieszy ryk Rosjan jak Ukraińca od
  • Odpowiedz
Twoje wczorajsze śledztwo w sprawie podejrzanie wyraźnych zdjęć rosyjskiej rakiety przejdzie do historii fact-checking XD


@JPRW: Wiem, gdyby tam były na zdjęciu widoczne numery seryjne to byś tłumaczył, że po prostu nagrano film super jakości w 26k i itp. Każdy, kto chce zobaczyć nagranie, z którego taka ładna stopklatka pochodzi to onuca xD.

to znowu uda ci się wykazać, że to wina Ukrainy.


@JPRW: Tylko że ja fajniaczku
  • Odpowiedz
Każdy, kto chce zobaczyć nagranie, z którego taka ładna stopklatka pochodzi to onuca xD.


@Szinako: I co, zobaczyłeś? Gdzie ci się udało znaleźć? Na twoich ulubionych kacapskich telegramowych kanałów, które tak lubiłeś tu cytować z błyskotliwym dopiskiem " niepotwierdzone"? Czy może twój towarzysz generał Konaszenkow obalił fajnopropagandę w codziennym raporcie?

Tylko że ja fajniaczku napisałem, że według mnie tam uderzył rosyjski pocisk
  • Odpowiedz
@twoj-stary-pijan-jak-cie-robil nie wiem co tam pisali, ale brak przeprosin i odszkodowania dla rodziny zabitego w Przewodowie to kpina z tych ludzi. No k---a, ginie ci ojciec/mąż bo za granicą jest wojna a twój rząd nawet nie umie doprosić się, żeby Ukraińcy wzięli na siebie winę za popełniony błąd.
  • Odpowiedz