Wpis z mikrobloga

Dostałem przedsądowe wezwanie do zaprzestania naruszania dóbr osobistych, bo na osiedlowej grupie napisałem czym się trudni jedna z sąsiadek, która się wcześniej do mnie #!$%@?ła xDD

Co 1-2 tygodnie znajoma "Pani ze wsi" dostarcza mi jajka, jakieś warzywa i inne produkty z własnego gospodarstwa. Najczęściej jestem w mieszkaniu, więc od niej odbieram, czasami jak mnie akurat nie ma to otwieram jej zdalnie drzwi, zostawia, wychodzi.

Na grupie mieszkańców "elitarnego i priestiżowego" osiedla, które przyszło mi zamieszkiwać, ktoś wrzucił jej zdjęcie z pytaniem, dlaczego "takie osoby" są wpuszczane przez ochronę. Kilka osób (głównie Karyny) poparły, że przecież trzeba dbać o azyl, o bezpieczeństwo (czyt. jak ktoś nie nosi przynajmiej Gucci czy innego gówna to nie powinien przekraczać progu, żeby nie zaburzać poczucia estetyki szanownych państwa jego mać...). Szczególnie jedna Karyna spruła się dość mocno, że sobie nie życzy, że będzie interweniować itp.

Uprzejmie odpisałem, że owa Pani dostarcza mi produkty spożywcze, moja rodzina zna ją od XX lat i że bardzo mi przykro, że nie nosi tych jajek w torebkach LV czy innego Jaquemusa, ale nie zamierzam z tego powodu zrywać z nią "współpracy". Kilka normalnych osób się wypowiedziało, niektórzy nawet na priv prosili o kontakt, bo też chętnie by takie zamówienia składali. No ale Karyny dalej swoje, szczególnie jedna szczekała dość mocno, a że jest to egzemplarz o którym miałem trochę informacji, to odpisałem, że nie każdy może (tak jak ona) zarabiać na platformie OnlyFans, a poza tym we mnie osobiście większe obawy wzbudzają różni mężczyźni odwiedzający jej mieszkanie o każdej porze dnia i nocy, niż biedna pani z jajkami w koszyku.

Karyna opuściła grupę, a wczoraj przyszło wezwanie :D

Jak coś to przyślijcie jakąś rakiete na święta

#sasiedzi
  • 216
  • Odpowiedz
Bawi mnie hipokryzja facetów którzy sami oglądają p0rnosy, na ero portalach ślinią się na półnagie laski a jak jakaś Polka robi to samo to nagle szon


@NieLubiePolakow: No dobra, ale nie odpowiedziałaś na pytanie xD A co jak nie oglądam onlyfansiar i nazywam je szonami? Albo jeszcze fajniej, a co jak moja różowa je nazywa szonami? XD W końcu nie jest docelowym targetem, ma prawo oceniać? Ta zasada dotyczy tylko
  • Odpowiedz
@trx87: Oczywiście że to żałosne zachowanie. Tym bardziej jak ona kupczy swoim ciałem a przeszkadza jej normalnie zarabiająca kobieta. Chodzi mi o wyzwiska typu sz0n przez facetów którzy sami się brandzlują pod takie foty. Nigdzie nie bronie jej #!$%@? zachowania w stosunku do Pani sprzedającej produkty spożywcze.
  • Odpowiedz
@NieLubiePolakow: no to adresowałaś(-eś) to do złego faceta gdyż, wyobraź sobie, nie 'tasuje się do takich szonów'. Świadczy to o dość wąskim światopoglądzie z Twojej strony, jeśli myślisz, że *wszyscy* faceci tasują się do pixeli w internetach.

I tbh nie mam nic do prostytucji per se, raczej do gloryfikowania i normalizowania takich zawodów. To, że każdy może robić 'co chce' (póki nie krzywdzi innych) nie znaczy, że z automatu powinno
  • Odpowiedz
@trx87: Każdy mężczyzna ogląda p0rno. Dużo facetów wybiera szare myszki na żony a po cichu je zdradza albo ogląda półnagie dvpy jeszcze się zachwycając. Widziałam tutaj i na innym forum co piszą o atrakcyjnych kobietach w neglizum Mentalność Kalego. Toksyczna mentalność i obłuda. A to że kobieta wyzywa inną kobietę to żadna nowość. Szare myszki muszą się dowartościować jakie to one porządne nie są bo nie mają seksapilu i leczą
  • Odpowiedz
@NieLubiePolakow: czyje multikonto jesteś i za co na poprzednim koncie dostałeś bana?

o bezpieczeństwo (czyt. jak ktoś nie nosi przynajmiej Gucci czy innego gówna to nie powinien przekraczać progu, żeby nie zaburzać poczucia estetyki szanownych państwa jego mać


@rozqrwiciel: przede wszystkim to Twoja interpretacja pod mizoginów na wykop. Po drugie, bez jakiegokolwiek dowodu wygląda na zmyślone. Jutro usuniesz wpis?
  • Odpowiedz
  • 0
@NieLubiePolakow Czekaj, to jak idę na dziwki, to jak mam powiedzieć, że idę na dziwki bez mówienia, że idę na dziwki? Przecież jestem dziwkarz to nie mogę dziwek określać dziwkami.
  • Odpowiedz
@nappy: Społeczeństwo nie jest od wartościowania ludzi. Wyzywanie onlyfansiar od szonów to nic innego jak prymitywne, wieśniackie zachowanie. Powiedzenia wymyślone przez niedoyepanych mężczyzn którzy chcą ponizać kobiety dla poprawy własnego ego. Nawet mnie to nie dziwi bo większość Polaków ma mentalność neandertalczyka. Szare masy które są uczulone na inność, chcą żeby każdy przynależał do jednej grupy. To, że ktoś ma inne zdanie od większości nie oznacza że nie ma racji.
  • Odpowiedz
@rozqrwiciel: zrób screen z onlyfansa jeśli rzeczywiście go ma jako dowód, a jeśli wprost nie napisałeś, że jest dziwką, tylko że odwiedzają ją panowie jacyś to #!$%@? ci zrobi
  • Odpowiedz
@KlapekZeusa: Prostytutki powinny mieć w nosie czy ktoś je szanuje czy nie. Społeczeństwo nie jest od wyznaczania który człowiek jest wartosciowy a który nie. Polacy lubią wartościować ludzi i wchodzić im w łóżko bo mają mentalność wieśniaka. 90% Polaków ma pochodzenie chłopskie. Dlatego żyjemy w prostackim, prymitywnym społeczeństwie. Ludzie w tym kraju są toksyczni dlatego mają ciężkie życie. Polaczkowa mentalność.
  • Odpowiedz
Każdy mężczyzna ogląda p0rno. Dużo facetów wybiera szare myszki na żony a po cichu je zdradza albo ogląda półnagie dvpy jeszcze się zachwycając. Widziałam tutaj i na innym forum co piszą o atrakcyjnych kobietach w neglizum Mentalność Kalego. Toksyczna mentalność i obłuda.


@NieLubiePolakow: Każda kobieta rucha się z czarnymi więźniami w zakładzie karnym. Dużo kobiet wybiera zwykłych chłopaków na mężów a po cichu je zdradza albo ogląda nagie kutachy jeszcze się zachwycając. Widziałem tutaj i na innym forum co piszą o atrakcyjnych mężczyznach w neglizum Mentalność Kalego. Toksyczna mentalność i obłuda.

Wspaniała logika, jednak masz gwoździa w mózgu
  • Odpowiedz
Kurvy męskie chcą piętnować kobiety za to, co one robią z własnym ciałem.


@NieLubiePolakow: Nas nie interesuje co ty robisz, op odniósł się w swoim wpisie do; "ktoś wrzucił jej zdjęcie z pytaniem, dlaczego "takie osoby" są wpuszczane przez ochronę."
swoim wpisem podsumował krytykującą i tyle. Miał do tego prawo w odniesieniu do tego cytatu.
  • Odpowiedz
@trx87: Nie odwracaj kota ogonem. To mężczyźni od wieków zdradzali, mieli podwójną moralność i chcieli rozporzadac seksualnością kobiet. To Ty masz gwoździa w głowie jeśli zaprzeczasz faktom historycznym. I to mój ostatni komentarz, wieśniaczki. Prujcie się dalej, tylko pokazujecie jak żałosną i ciemna masą jesteście :) Ja nie będę tego czytać. Żegnam :)
  • Odpowiedz