Wpis z mikrobloga

Dostałem przedsądowe wezwanie do zaprzestania naruszania dóbr osobistych, bo na osiedlowej grupie napisałem czym się trudni jedna z sąsiadek, która się wcześniej do mnie #!$%@?ła xDD

Co 1-2 tygodnie znajoma "Pani ze wsi" dostarcza mi jajka, jakieś warzywa i inne produkty z własnego gospodarstwa. Najczęściej jestem w mieszkaniu, więc od niej odbieram, czasami jak mnie akurat nie ma to otwieram jej zdalnie drzwi, zostawia, wychodzi.

Na grupie mieszkańców "elitarnego i priestiżowego" osiedla, które przyszło mi zamieszkiwać, ktoś wrzucił jej zdjęcie z pytaniem, dlaczego "takie osoby" są wpuszczane przez ochronę. Kilka osób (głównie Karyny) poparły, że przecież trzeba dbać o azyl, o bezpieczeństwo (czyt. jak ktoś nie nosi przynajmiej Gucci czy innego gówna to nie powinien przekraczać progu, żeby nie zaburzać poczucia estetyki szanownych państwa jego mać...). Szczególnie jedna Karyna spruła się dość mocno, że sobie nie życzy, że będzie interweniować itp.

Uprzejmie odpisałem, że owa Pani dostarcza mi produkty spożywcze, moja rodzina zna ją od XX lat i że bardzo mi przykro, że nie nosi tych jajek w torebkach LV czy innego Jaquemusa, ale nie zamierzam z tego powodu zrywać z nią "współpracy". Kilka normalnych osób się wypowiedziało, niektórzy nawet na priv prosili o kontakt, bo też chętnie by takie zamówienia składali. No ale Karyny dalej swoje, szczególnie jedna szczekała dość mocno, a że jest to egzemplarz o którym miałem trochę informacji, to odpisałem, że nie każdy może (tak jak ona) zarabiać na platformie OnlyFans, a poza tym we mnie osobiście większe obawy wzbudzają różni mężczyźni odwiedzający jej mieszkanie o każdej porze dnia i nocy, niż biedna pani z jajkami w koszyku.

Karyna opuściła grupę, a wczoraj przyszło wezwanie :D

Jak coś to przyślijcie jakąś rakiete na święta

#sasiedzi
  • 216
  • Odpowiedz
Społeczeństwo nie jest od wartościowania ludzi.


@NieLubiePolakow: od tego jest właśnie społeczeństwo by niektóre zachowania pochwalać, a inne piętnować - jak właśnie prostytucję.

Wyzywanie onlyfansiar od szonów to nie tylko obowiązek ale i przyjemność.
  • Odpowiedz
Dostałem przedsądowe wezwanie do zaprzestania naruszania dóbr osobistych, bo na osiedlowej grupie napisałem czym się trudni jedna z sąsiadek, która się wcześniej do mnie #!$%@?ła xDD


@rozqrwiciel: I co? Żal się czy chwalisz? Idź o tym pogadać ze znajomymi.
  • Odpowiedz
Tylko widzisz, wyjaśnianie szonów pod swoim nazwiskiem grozi pozwem jak w przypadku opa.


@Emble: A co grozi za wymyślanie fejkowych historyjek jak w przypadku opa? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Społeczeństwo nie jest od wyznaczania który człowiek jest wartosciowy a który nie.


@NieLubiePolakow: a kto jest niby uprawniony?
To właśnie społeczeństwo ocenia wartość człowieka.
  • Odpowiedz
wezwanie do zaprzestania naruszania dóbr osobistych


@rozqrwiciel: Trochę niefortunna decyzja, bo jeśli Cię pozwie, to jej praca będzie jednym z głównych tematów omawianych na sali sądowej przez sędziego ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • Odpowiedz
@rozqrwiciel Swoją drogą, to ta ochrona osiedlowa, to niezła ściema. Taki sam symbol prestiżu jak prywatna służba zdrowia w dzisiejszych czasach. Mieszkałem jakiś czas temu na osiedlu, gdzie gość otwierał z automatu drzwi każdemu, no bo po co ma się człowiek męczyć z domofonem, a potem to już nawet zostawiał bramę otwartą i każdy mógł sobie wejść. A czynsz oczywiście wyższy, bo płacimy za „bezpieczeństwo”.
  • Odpowiedz