Wpis z mikrobloga

Dostałem przedsądowe wezwanie do zaprzestania naruszania dóbr osobistych, bo na osiedlowej grupie napisałem czym się trudni jedna z sąsiadek, która się wcześniej do mnie #!$%@?ła xDD

Co 1-2 tygodnie znajoma "Pani ze wsi" dostarcza mi jajka, jakieś warzywa i inne produkty z własnego gospodarstwa. Najczęściej jestem w mieszkaniu, więc od niej odbieram, czasami jak mnie akurat nie ma to otwieram jej zdalnie drzwi, zostawia, wychodzi.

Na grupie mieszkańców "elitarnego i priestiżowego" osiedla, które przyszło mi zamieszkiwać, ktoś wrzucił jej zdjęcie z pytaniem, dlaczego "takie osoby" są wpuszczane przez ochronę. Kilka osób (głównie Karyny) poparły, że przecież trzeba dbać o azyl, o bezpieczeństwo (czyt. jak ktoś nie nosi przynajmiej Gucci czy innego gówna to nie powinien przekraczać progu, żeby nie zaburzać poczucia estetyki szanownych państwa jego mać...). Szczególnie jedna Karyna spruła się dość mocno, że sobie nie życzy, że będzie interweniować itp.

Uprzejmie odpisałem, że owa Pani dostarcza mi produkty spożywcze, moja rodzina zna ją od XX lat i że bardzo mi przykro, że nie nosi tych jajek w torebkach LV czy innego Jaquemusa, ale nie zamierzam z tego powodu zrywać z nią "współpracy". Kilka normalnych osób się wypowiedziało, niektórzy nawet na priv prosili o kontakt, bo też chętnie by takie zamówienia składali. No ale Karyny dalej swoje, szczególnie jedna szczekała dość mocno, a że jest to egzemplarz o którym miałem trochę informacji, to odpisałem, że nie każdy może (tak jak ona) zarabiać na platformie OnlyFans, a poza tym we mnie osobiście większe obawy wzbudzają różni mężczyźni odwiedzający jej mieszkanie o każdej porze dnia i nocy, niż biedna pani z jajkami w koszyku.

Karyna opuściła grupę, a wczoraj przyszło wezwanie :D

Jak coś to przyślijcie jakąś rakiete na święta

#sasiedzi
  • 216
  • Odpowiedz
@rozqrwiciel: Co Cie obchodzi co ta kobieta robi ze swoim ciałem, głupcze? Sam jako facet nie raz oglądałeś a nawet podziwiałeś półnagie laski. Mężczyźni nie powinni mieć żadnego prawa komentować ani umoralniać takich kobiet. Banda skończonych hipokrytów.
  • Odpowiedz
@Emble: Dlaczego taka kobieta ma się chować pod kamieniem? Pod kamieniem powinni się chować faceci którzy wytykają takie kobiety a wieczorem przed ekranem tasują się do nich. To jest dopiero przejaw hipokryzji i obłuda. Onlyfans i prostytucja to nie jest praca ani coś godnego podziwu - umówmy się. Ale to, że faceci wytykają czy obrażają takie kobiety samemu je oglądając to przejaw #!$%@? umysłowego :)
  • Odpowiedz
Jesteście głównymi odbiorcami takich treści i wylewa się z was straszna hipokryzja.


@NieLubiePolakow: Sroga odklejka xD a jak nie oglądam onlyfansiar to mogę je nazywac internetowymi szonami czy tez nie? xD
  • Odpowiedz
@NieLubiePolakow: No nazywanie prostytutki prostytutką to obrażanie? xD Taki mały tip, jak kogoś uraża nazywanie go zgodnie z wykonywanym zawodem to polecam zmienić zawód xD
Btw. żałosnym nie jest Twoim zdaniem zachowanie tej szoniary? xD
  • Odpowiedz
@NieLubiePolakow: kek. Za to OnlyFansiara ma pełne prawo traktować innych 'z góry' bo ma pieniążki z pokazywania dupska? No fajna logika, fajna, opowiedz nam coś jeszcze ;)

Btw nikt jej nie zmuszał do robienia tego co robi, tak jak nikt nikogo nie zmusza do korzystania z usług takich 'dam'. Robisz takie fikołki logiczne, że zaraz Ci się w głowie zakręci, ostrożnie ;)
  • Odpowiedz
@trx87: Też nie lubię takich księżniczek. W szkole średniej i gimnazjum była masa takich dziewuch. Oczywiście że Pani sprzedajaca produkty spożywcze robi lepiej niż onlyfansiara. Bawi mnie hipokryzja facetów którzy sami oglądają p0rnosy, na ero portalach ślinią się na półnagie laski a jak jakaś Polka robi to samo to nagle szon. Tyle.
  • Odpowiedz