Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Moja była żona okazuje się bardzo ambitna kobietą:
- mieszkanie kupił jej ojciec
- samochód były mąż
- korepetytorka angielskiego na zleceniach
- ostatnio nauczycielka angielskiego( niedługo będzie pierwszy rok pracy na stałe)
- praktycznie 40 letnia matka z dwojgiem dzieci
- 800+ oraz zasiłki

Postanowiła iść wyżej, odpaliła tindera i juz licznik nabił 7 typów w pół roku mimo braku cyckow, plasko-dupia i drobnego roztycia i cellulitu.
Rozklapiostwo po porodach dopelnia uroku

Status #p0lka osiągnięty

Macie racje co do kobiet, bywają bezdennie głupie i tylko dzieci szkoda.

#logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: A skąd wiesz jaki ma licznik na tinderze? Nie za bardzo interesujesz się jej prywatnymi sprawami?? Niby taka zła ta żona, a jednak widzę że bardzo Cię interesuje jej życie, obstawiam zawistnego polaczka nieudacznika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Widziałem kiedyś taki krótki filmik gdzie gościu pyta kobiet w wieku 20-40 lat które odjeżdżały spod budynku gminy jakimś fajnym autem, ile samochód kosztował i na 10-12 lasek żadna nie wiedziała bo samochód kupił jej mąż/ojciec poza jedną xD To nie jest nawet smutne, to jest maraton uśmiechu ale pięknie otwiera oczy na sytuacje
  • Odpowiedz
ale po co kobiecie ta wiedza?


@Wszystko_albo_nic: Ta wiedza nie była w żaden sposób nikomu potrzebna, była użyta jako wymówka by dowiedzieć się czy laska sama kupiła samochód/zarobiła na niego. Żadna z nich nie odpowiedziała, że nie pamięta, jedna która zarobiła sama, wiedziała ile wydała. Reszta wprost zaznaczyła, że auto kupił im tata/facet. Nawet wnioskowałbym po tym, że laska szybciej będzie wiedziała ile wydała na samochód jak go sama kupiła
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Ogólnie bardzo duży problem w naszym społeczeństwie jest taki, że to mężczyzn kreowało się przez całe lata (i nadal często się to robi) na takie duże dzieci a to właśnie bardzo duża część kobiet nie ma nawet cienia zaradności w sobie oraz żyje się ślizgając cały czas.
  • Odpowiedz
daily reminder, że matche nic nie znaczą dla kobiet, bo faceci dają wszystko w prawo.


@zbrodnia_i_kawa: Teraz to się chyba zmieniło, bo mocno ograniczyli pulę lajków na dzień. Niedawno zainstalowałem tindera po latach i mimo, że 95% daję w LEWO, to już raz mi się zdarzyło, że już nie mogłem lajkować.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
✨️ Autor wpisu (OP): Drobne wyjaśnienie kilku spraw:
- to jest jej pierwsza stała praca w życiu
- rozwód był dawno i nie jest problem ze się puszcza, problemem jest to, że puszcza się domu który jest pieczą dla dzieci…przy małoletnich dzieciach. Dzieci wykazują zachowania z tego wynikłe. Dzieci są zaniedbane kiedy są pod jej opieką.
Tego jest trochę więcej ;)
  • Odpowiedz