Wpis z mikrobloga

Prawie całe twoje życie jest determinowane tuż przed narodzinami:

- Rodzice biedni/bogaci (decydują o twoim otoczeniu przegrywów/wygrywów)
- Genetyka (wzrost, czaszka, inteligencja, skóra, wzrok, wrodzone wady genetyczne)

Sam wygląd i status twoich rodziców decydują w 90-95% o tym jak będzie wyglądało całe twoje życie.

A nawet po twoich narodzinach wszystko zależy od przypadku, jak ktoś czyta biografię i autobiografię ludzi to często przewija się tam motyw ,że bohater spotkał na swojej drodze jakąś osobę która wskazała mu odpowiednią drogę, pomógł w jakiś sposób się ogarnąć, załatwił pracę.

Przypadek determinuje wszystko a tak się składa, że ładnym ludziom dzięki efektowi aureoli przypadają częściej te dobre przypadki.


#blackpill #logikaniebieskichpaskow #geny #zycie #przegryw
harold97 - Prawie całe twoje życie jest determinowane tuż przed narodzinami:

- Rodzi...

źródło: comment_1598903577wwJ3liWr9K0dvPKp6WUF5M

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@razem: Nadal jest to tylko jakiś śmieszny % populacji. Mamy ponad 8 miliardów ludzi na świecie, a Wy zawsze musicie #!$%@?ć o kilku aktorach bo akurat jest jeden łysy co puka modelki. To nawet nie są promile tylko jakieś pojedyncze przypadki odstające od normy
  • Odpowiedz
@razem: A jakie są proporcje tych biednych z sukcesem do tych bogatych z sukcesem? Zawsze się ktoś w jakiś sposób wybije, ale prawda jest prawie taka jaką napisał OP.

Niestety bogactwo i bieda jest dziedziczna. Skąd Ty jako dziecko z biednej rodziny możesz wiedzieć jak wygląda inny świat jak byłeś wychowany w takich, a nie innych warunkach, Twoi rodzicie kumplują się z innymi biednymi rodzinami, a Ty z ich biednymi
  • Odpowiedz
@harold97: to prawda, ja mialem pelna kochajaca rodzine 3 rodzenstwa - kazdy z nas mial czas na pasje, studia - kazdy dostal 2 pok mieszkanie w wojewodzkim a teraz nawet dziadkowie pomagaja z wnukami. mozna powiedziec ze mam w zyciu fart
  • Odpowiedz
  • 2
@razem: XD to są właśnie te jednostkowe przypadki którzy spotkali kogoś na swojej drodze przypadkiem, i mnie jest ich masa

Naucz się czytać ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 8
@WaltherW: ten co wykopki mówiły, ze laska jest z nim z miłości i pięknie razem wygladają a potem go rzuciła jak śmiecia bo była z nim tylko dlatego, że miał kasę ?
  • Odpowiedz
  • 15
@Notes: Chcesz powiedzieć, że tyle samo ludzi biednych i brzydkich. głupich osiąga sukces co bogatych i ładnych, inteligentnych ? Czytasz co ty piszesz czy nie ? XD

Czemu nie wypracowałeś swojego sukcesu tylko siedzisz na wykopie i dyskutujesz z tymi leniwymi incelami pzegrywami ?
Co śmierdzi odejść od kompa i coś zrobić ?

teraz jest czas by sprzedać nam bajkę, że masz idealną pracę i rodzinę i tylko od tak
  • Odpowiedz
@harold97 przemyśl sobie to bambusie, że najwazniejsza jest siła umysłu tak? Ja sam tego używam i dzięki temu odkryłem siebie, biznesy, a także seks tak? Więc kuuuuurwa skończ #!$%@? i weź się w garść bo to nie Ty będziesz jezdzic nowym bmw a jakiś gość który chcial, który tworzył biznes jeździł na szkolenia jak najbardziej. Po prostu #!$%@? tak jak przebiegasz maraton tak życie to maraton biznesowy tak?
  • Odpowiedz