Wpis z mikrobloga

Prawie całe twoje życie jest determinowane tuż przed narodzinami:

- Rodzice biedni/bogaci (decydują o twoim otoczeniu przegrywów/wygrywów)
- Genetyka (wzrost, czaszka, inteligencja, skóra, wzrok, wrodzone wady genetyczne)

Sam wygląd i status twoich rodziców decydują w 90-95% o tym jak będzie wyglądało całe twoje życie.

A nawet po twoich narodzinach wszystko zależy od przypadku, jak ktoś czyta biografię i autobiografię ludzi to często przewija się tam motyw ,że bohater spotkał na swojej drodze jakąś osobę która wskazała mu odpowiednią drogę, pomógł w jakiś sposób się ogarnąć, załatwił pracę.

Przypadek determinuje wszystko a tak się składa, że ładnym ludziom dzięki efektowi aureoli przypadają częściej te dobre przypadki.


#blackpill #logikaniebieskichpaskow #geny #zycie #przegryw
harold97 - Prawie całe twoje życie jest determinowane tuż przed narodzinami:

- Rodzi...

źródło: comment_1598903577wwJ3liWr9K0dvPKp6WUF5M

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
brednie jest cała masa ludzi brzydkich o wywodzących się z biedy którzy osiągnęli sukces


@razem: dokładnie, bo jak ktoś tak NAPRAWDĘ miał przewalone to najczęściej idzie jedną z tych ścieżek

A) miałeś źle, byłeś gnojony, słabe dzieciństwo, chudy, biedny - DOBRZE, nakręcasz się że już tego nie zniesiesz i zapierdzielasz, albo zdechniesz albo coś osiągniesz - w ramach kompensacji osoba osiąga relatywnie duży sukces w jakiejś dziedzinie, ale czy jest faktycznie szczęśliwa?
  • Odpowiedz
@harold97: #cope as fuck, explain this


@Dietetyq:

Rodzina Putina posiada sięgające daleko wstecz tradycje „związków z władzą” w Rosji. Jak podaje brytyjski popularyzator historii Simon Sebag Montefiore w swojej monografii Stalin. Dwór Czerwonego Cara, dziadek Władimira Putina, Spirydon Iwanowicz Putin (1879–1965) jako chłopiec dostarczał posiłki dla Rasputina, później był kucharzem Lenina i szefem kuchni w jednej z willi Stalina[8].

Chociaż mały Wołodia wychowywał się wśród lumpenproletariatu,
  • Odpowiedz
@butelka-korek: ale czy dla was sukcesem jest tylko i wyłącznie zycie jak ruski oligarcha na jakimś jachcie z #!$%@?? nie ma stanów pośrednich pomiędzy pomarszczonym miliarderem a równie pomarszczonym bezdomnym?

ja bym #!$%@?ł jakbym miał życie reklamowane przez frajerów z MLM czyli jakieś dubaje, srubaje, wieżowce itd. Dejcie mi domek gdzieś na zadupiu i tyle. Zresztą nie musicie dawać, już go mam.
  • Odpowiedz
  • 4
@Antorus: Bo normicy łapią się w pułapkę
mówią wszystko siedzi w twojej głowie, mozesz wszystko - skoro mogę wszystko to czemu ty nie zostałeś milionerem ? pytasz normika, normik kwik bo łon to miał w życiu ograniczenia i z takim startem w życiu nie będzie jak jakiś janusz przedsiębiorca

aaaaaa widzicie, czyli jednak to gdzie się urodziliśmy i jak wyglądamy ma jakiś wpływ na życie ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@harold97 bullshit. Znaczy wiadomo, z biedy milionerami zostaja jakies skrajne przypadki ale wyjsc z totalnej biedy do nizszej klasy sredniej albo do klasy sredniej to nie jest cos nie do osiagniecia. Zwoaszcza dzis gdzie masz praktycznie nieograniczone mozliwosci do nauki. Sam jestem z takiej rodziny gdzie mialem bezrobotnego ojca i matke nauczycielke, w piatke sie gnietlismy na 45m, nigdy nie mielismy samochodu ani nawet tak podstawowego sprzetu jak odtwarzacz VHS, miejscowosc
  • Odpowiedz
Prawie


@harold97: PRAWIE.

Więc do wyboru jest albo skupić się co takiego zrobił ten nienormalny procent, który pomimo patoli i biedy i genetyki wyszedł na ludzi albo sobie trzepać w kółku wzajemnego #!$%@? na
  • Odpowiedz
Pozdro dla ciężko pracujących wygrywow, co to wyprowadzili się w wieku 12 lat z patologicznego domu a w wieku 14 mili już dobrze prosperujące firmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@harold97: to o mnie!
  • Odpowiedz