Wpis z mikrobloga

@ChristianHorner no nie zgodzę się. Pracuje w tych okolicach i ten tunel to była jedyna możliwość żeby wyjechać z obszaru pomiędzy świętokrzyską a jerozolimskimi w strony ronda Dmowskiego na Marszałkowską. Jednocześnie - zamknięta jest droga przez szpitalną. W zeszłym tygodniu, jak wracałem z biura, to w ciągu godziny przejechałem około 150 metrów
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Jakim trzeba być debilem i ignorantem żeby przyjeżdżać do samego centrum swoim gruzem? Zamiast walić autem centralnie w kwartał ścisłej zabudowy, niech sobie parkują na parkingu pod stacją metra Centrum albo pod Złotymi Tarasami. Wyjdzie im na zdrowie, inwalidzi samochodowi trochę pospacerują.
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE: Ludzie mają miejsca parkingowe w bramach kamienic gdzie mają swoje biura. I wyobraź sobie, że są zawody gdzie nie przychodzisz do kołchozu na 8 godzin, tylko np. jedziesz w ciągu dnia do klienta albo z kancelarii w której pracujesz do sądu.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Co mnie to obchodzi, jak mają miejsce to niech sobie do niego dojeżdżają, zaraz do tego kwartału i tak nie wjedziesz bez identyfikatora NC. To jest problem ludzi przyspawanych do samochodów a nie miasta. Kierowcy to klasyczni komuniści, mam już dość ich roszczeniowych jęków. Ciągłe płaczą że "korki, srorki, nie ma gdzie parkować". Roszczeniowa kasta samochodziarzy która myśli że wszystko im się należy.
  • Odpowiedz
@JAuStURYErSE To xd Żale kierowców że nie da się dojechać wygodnie samochodem do miejsca gdzie są w okolicy dwa przystanki metra, główna stacja pociągów podmiejskich, dworzec centralny, przystanki tramwajowe i niezliczone przystanki autobusowe to jakieś kuriozum

Na pewno tych kilku przedsiębiorców którzy pracują w terenie korkuje te ulice. Wcale nie jest tak że wszyscy wjeżdżają gruzami o ósmej tam a wyjeżdżają po szesnastej bo jakby przeszli 100 metrów z buta to
  • Odpowiedz