Wpis z mikrobloga

@RozkalibrowanaTurbopompa: Tak to się robi.
Wokół Amazonu jest droga, jakby pożarowa i nikt tam nie jeździ. Komoot normalnie pokazuje.
Przejazd wiaduktem przez szerokie pobocza raczej nie jest straszny. Gorzej później skręcić w lewo w tą drogę naokoło Amazonu (mam na myśli jazdę jakby od lewej strony), ale poruszając się od prawej strony zaliczasz kluczowe kwadraty na totalnym spokoju - te od strony Prologis można również spokojnie zaliczyć podjeżdżając od lewej.
Najmilszy_Maf1oso - @RozkalibrowanaTurbopompa: Tak to się robi. 
Wokół Amazonu jest d...

źródło: Zrzut ekranu 2024-07-08 222334

Pobierz
  • Odpowiedz
@RozkalibrowanaTurbopompa: Jak by co, ten z węzłem A4/A8 powinno dać radę też zaliczyć od północy - tam od Zabrodzia jest podła droga serwisowa A8, chyba polna, która stopniowo przechodzi potem w miedzę.

Kiedyś dałem radę nawet przepchać stamtąd rower wzdłuż ogrodzenia autostrad aż do ronda przy Czekoladowej ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale jechać tam wzdłuż A4 to już się nie dało, więc całego kółeczka tamtędy nie
  • Odpowiedz
@RozkalibrowanaTurbopompa: przed chwilą jechałem tędy rowerem do roboty i żyję także nie cykaj, będzie dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tam jest tylko jakieś ~200 metrów "niebezpieczne", bo potem jest wiadukt z szerokim asfaltowym poboczem
  • Odpowiedz