Wpis z mikrobloga

Mój poziom obrzydzenia do facetów wzrósł niesamowicie od kiedy zaczęłam korzystać z wykopu.


@peszek_leszek: czemu? Bo się patrzą na dupy które same odsłaniają dupy w miejscach publicznych?

A jak p0lki ślinią się na widok mudzina albo Klaudiusza to cię nie obrzydza?
  • Odpowiedz
  • 0
@Lelkomtu czasami widzę dziewczyny w większych rozmiarach i te szwy im się marszczą w tyłkach. Nie wiem... Czy szczupła, czy grubsza, brzydzi tak samo.
  • Odpowiedz
@Lelkomtu: jak bardzo trzeba być #!$%@? by obcym ludziom takie zdjęcia robić. Jednostki jak ty powinny iść do utylizacji, bo raczej są nieuleczalne.
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to, że to wygląda jakby coś tam ćwiczyła bo jest pare lasek na YT jak mają takie tyłki cwicząc, ale coś w tych cwiczeniach jest nie tak ewidentnie, jeszcze założyła takie spodnie że ten ulany tyłek jej zbija xD
Tak powinien wyglądać tyłek https://www.youtube.com/shorts/D9Yb19dMhOo
Sai50 - Najlepsze jest to, że to wygląda jakby coś tam ćwiczyła bo jest pare lasek na...
  • Odpowiedz
i wy tak przegrańcy serio chodzicie po marketach czy ulicach i robicie zdjęcia? xD


@dr_papieros: Przecież to jest jakieś stare zdjęcie, patrz jak ta dziewczyna jest ubrana i jaką mamy teraz pogodę na zewnątrz.
  • Odpowiedz