Wpis z mikrobloga

Jak różowa z wykopu ma rację co do pewnych kwestii damsko-męskich (np z własnego doświadczenia), albo wyjaśnia wykopków, którzy wypisują pierdy na temat kobiet i ich sposobu myślenia czy potrzeb, uświadamiając im, że piszą głupoty na temat kobiet, to na 90% ta różowa wleci u któregoś z nich na czarno, bo się takiemu w głowie nie mieści, że można, będąc różową, przykładowo nie lecieć na wysokich czy Mokebe. Wykopki taktycznie taki komentarz usuną, żeby im nie psuł narracji i nie robił z nich debili na forum publicznym a potem cyk na czarno autorkę komentarza i z bani.

A jak różowa ciśnie na inne różowe, to wykopki będą ją na rękach nosić i wmawiać innym różowym, że tak właśnie wygląda prawdziwa kobieta - wie, jakie są kobiety, potwierdza, że takie są wszystkie kobiety, nie wykłóca się tylko przyznaje rację wykopkom, przy okazji siebie też wrzuci do jednego worka z innymi kobietami ale przeprosi grzecznie, że nie jest idealna i ma typowo kobiece wady, uprawiając samobiczowanie ponosząc odpowiedzialność także za inne różowe.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka
  • 54
  • Odpowiedz
A jak różowa ciśnie na inne różowe, to wykopki będą ją na rękach nosić i wmawiać innym różowym, że tak właśnie wygląda prawdziwa kobieta - wie, jakie są kobiety, potwierdza, że takie są wszystkie kobiety, nie wykłóca się tylko przyznaje rację wykopkom, przy okazji siebie też wrzuci do jednego worka z innymi kobietami ale przeprosi grzecznie, że nie jest idealna i ma typowo kobiece wady, uprawiając samobiczowanie ponosząc odpowiedzialność także za inne różowe.


@AlienFromWenus: Zgadzam się, nie popieram.

Jak różowa z wykopu ma rację co do pewnych kwestii damsko-męskich (np z własnego doświadczenia), albo wyjaśnia wykopków, którzy wypisują pierdy na temat kobiet i ich sposobu myślenia czy potrzeb, uświadamiając im, że piszą głupoty na temat kobiet, to na 90% ta różowa wleci u któregoś z nich na
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus:

Irytuje mnie tylko jak różowe wypowiadają się na tematy przegrywu czy innych problemów z tym związanych bo zwyczajnie nie macie punktu odniesienia bo dla was to taka sama abstrakcja jak dla nas okres.


Ja tam jestem sobie w tanie wyobrazić okres, nie widzę problemu, przegrywa też, to taki gość, który sam sobie rujnuje życie każdego dnia i zwala na innych, szefów, baby, geny boga i inne duperele konsekwencje swoich własnych wyborów
  • Odpowiedz
przegrywa też, to taki gość, który sam sobie rujnuje życie każdego dnia i zwala na innych, szefów, baby, geny boga i inne duperele konsekwencje swoich własnych wyborów ;p


@voldi: Ok

Czy aby wypowiedzieć się na temat ludzi, którzy sami sobie wkładają patyka w szprychy trzeba być jednym z tych ludzi i samemu sobie wkładać patyka w szprychy jadąc na rowerze? xd


Nie ale zobaczysz tylko efekt a nie przyczynę i
  • Odpowiedz
- wiek emerytalny dla niej to nadal niższy niż faceta

- nie grozi jej pobór do wojska a w więzieniu za to samo przewinienie dostanie niższą karę (no na pewno skorzysta, tego przywileju)


@AlienFromWenus: Te podpunkty dotyczą ogółu, a nie tylko pojedynczych przypadków
  • Odpowiedz
a gdy te kobiety dorosły i chciały być kochane, wybrały niewłaściwego faceta, zaszły z nim w ciążę a on je pobił i zostawił....


@AlienFromWenus: Mało w internecie jest numerów Aborcja bez granic czy WHW? Mało masz ośrodków katolickich nawet dla samotnych matek? Słaby przykład różowa. Myślałem że stać Cię na więcej. Reszty nie komentuję szczególnie tylko dam klucz odpowiedzi.
1. Tak, 2 Tak/Nie, 3. Tak, 4. Tak, 5. Tak/Nie, 6.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka

No bo tylko facet może mieć problemy, kobieta zawsze w życiu będzie szczęśliwa bo ma c!pę. To wystarcza xD

Serio? to zrób sobie operację i przerób na cipę, będziesz szczęśliwy xd
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: no popatrz. Ja to wiem, ale to nadal jest koronny argument przeciwko kobietom, że one zawsze mają w życiu super i nawet taka zguaucona przez ojca i po traumie pobicia przez faceta kobieta ma lżej w życiu bo ma spermiage i przywileje a incel zawsze ma gorzej w życiu i powód do nienawidzenia kobiet bo dostał kosza. Te argumenty ciągle się powtarzają.

Tak samo jak piertolenie na baby, że gorsze i głupsze a w ogóle to zabrać im prawa i zamknąć w domu żeby to właściciel, ojciec lub mąż, dyktował im co mają robić, jak w islamie. Oczywiście obrażanie przy okazji od coorev.
Jak różowa takiemu gościowi pojedzie, to nagle inna narracja, że nie wolno obrażać żadnego faceta, nawet jeśli jest ujem, bo kiedyś 100 lat temu faceci stworzyli świat (bo najpierw ubezwłasnowolnili kobiety, by im nie przeszkadzały w odebraniu chwały a zostały zredukowane do roli matek) więc należy im się szacunek więc jeśli facet obraża kobiety, to kobiety mają potulnie to znosić bo przecież ich prababki nie miały prawa chodzić do szkół wyższych i razem, mężczyznami budować świat.

Ciągłe odwracanie kota ogonem by zdanie incwela było na
  • Odpowiedz
no popatrz. Ja to wiem, ale to nadal jest koronny argument przeciwko kobietom, że one zawsze mają w życiu super i nawet taka zguaucona przez ojca i po traumie pobicia przez faceta kobieta ma lżej w życiu bo ma spermiage i przywileje a incel zawsze ma gorzej w życiu i powód do nienawidzenia kobiet bo dostał kosza. Te argumenty ciągle się powtarzają.


Tak samo jak piertolenie na baby, że gorsze i głupsze
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

Ciągłe odwracanie kota ogonem by zdanie incwela było na wierzchu xD

Standard tutaj, oni są jak chorągiewki na wietrze. Wszystko powiedzą, byleby było ich na wierzchu. I to wszystko kosztem jakiejkolwiek logiki i spójności, z której rzekomo mężczyźni tak słyną xD Samo to, że nie mają tak naprawdę kompletnie własnego zdania i jedyne co robią to chronią swoje ego za wszelką cenę pokazuje, że mają wydmuszki zamiast jaj xD
  • Odpowiedz
@voldi:

Masz wybór, możesz być mężczyzną albo tym czym jesteś, na chwilę obecną twoje wszystkie wybory doprowadziły cię do tego miejsca w którym stoisz i jesteś... no nie mężczyzną ;)


No masz rację. Kiedyś chłop to był chłop i zamiast płakać w internecie brał butelkę wódki i się wieszał za stodołą
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus:

Myślę że po prostu nie widzisz sedna problemu ale nie obwiniam Ciebie o to. Zwyczajnie to dla Ciebie jest abstrakcja bo miałeś odrobinę więcej szczęścia czy to loterii genetycznej czy to w zatrudnieniu.

Wy jesteście jacyś chorzy... myślisz, że jak ktoś jest atrakcyjny to wszystko ma od razu na tacy podane? Że o nic nie musi w życiu zawalczyć czy się o coś postarać? Myślisz, że nie wiem jakaś
  • Odpowiedz