Wpis z mikrobloga

Jak różowa z wykopu ma rację co do pewnych kwestii damsko-męskich (np z własnego doświadczenia), albo wyjaśnia wykopków, którzy wypisują pierdy na temat kobiet i ich sposobu myślenia czy potrzeb, uświadamiając im, że piszą głupoty na temat kobiet, to na 90% ta różowa wleci u któregoś z nich na czarno, bo się takiemu w głowie nie mieści, że można, będąc różową, przykładowo nie lecieć na wysokich czy Mokebe. Wykopki taktycznie taki komentarz usuną, żeby im nie psuł narracji i nie robił z nich debili na forum publicznym a potem cyk na czarno autorkę komentarza i z bani.

A jak różowa ciśnie na inne różowe, to wykopki będą ją na rękach nosić i wmawiać innym różowym, że tak właśnie wygląda prawdziwa kobieta - wie, jakie są kobiety, potwierdza, że takie są wszystkie kobiety, nie wykłóca się tylko przyznaje rację wykopkom, przy okazji siebie też wrzuci do jednego worka z innymi kobietami ale przeprosi grzecznie, że nie jest idealna i ma typowo kobiece wady, uprawiając samobiczowanie ponosząc odpowiedzialność także za inne różowe.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka
  • 54
  • Odpowiedz
zabija męskość, testosteron etc. już lepiej posłuchać jakiegoś męskiego guru, oni mnie śmieszą ale pomogą bardziej, sport, wysiłek, boli cię coś i gryzie? wypoć to z siebie, zapisz się do szkółki bokserskiej czy jakiejkolwiek innej, rozładuj napięcie tak jak to robili samce naszego gatunku od początku jego istnienia...


@voldi:

Czy naprawdę wszystko musi być robione z agresją?
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

Ja dodam od siebie że są kobiety które też to robią. Zapewne typ tego nawet nie przeczyta ¯\(ツ)/¯

Tzn. ja się nie przejmuje, ja ty wchodzę dla zebranych newsów ze swata i lekkiego wyładowania/pośmiania się.
Nie zrozum mnie źle, nie trolluje, chociaż często zaczepiam, żeby była reakcja, ale piszę zawsze co uważam i jest to taki rodzaj terapii, jak się z kimś powymłócam, to np.. u siebie nie będę ludzi tak bardzo banował
  • Odpowiedz
Jak różowa z wykopu ma rację co do pewnych kwestii damsko-męskich (np z własnego doświadczenia), albo wyjaśnia wykopków, którzy wypisują pierdy na temat kobiet i ich sposobu myślenia czy potrzeb, uświadamiając im, że piszą głupoty na temat kobiet, to na 90% ta różowa wleci u któregoś z nich na czarno, bo się takiemu w głowie nie mieści, że można, będąc różową, przykładowo nie lecieć na wysokich czy Mokebe. Wykopki taktycznie taki komentarz
  • Odpowiedz
A jak różowa ciśnie na inne różowe, to wykopki będą ją na rękach nosić i wmawiać innym różowym, że tak właśnie wygląda prawdziwa kobieta - wie, jakie są kobiety, potwierdza, że takie są wszystkie kobiety, nie wykłóca się tylko przyznaje rację wykopkom, przy okazji siebie też wrzuci do jednego worka z innymi kobietami ale przeprosi grzecznie, że nie jest idealna i ma typowo kobiece wady, uprawiając samobiczowanie ponosząc odpowiedzialność także za inne
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: https://en.wikipedia.org/wiki/No_true_Scotsman - tu masz wyjaśnione jak to działa, ilekroć ktoś mówi że każdy zdrowy/prawdziwy/normalny facet coś tam albo każda kobieta coś tam to nie musisz czytać dalej bo już wiem że to manipulacja. Każda kobieta marzy o murzynie, prawdziwy chrześcijanin nigdy nie zabija, żadne prawdziwe państwo komunistyczne nie jest represyjne i żaden prawdziwy zwolennik Trumpa nie popiera przemocy etc itd. Mi też wmawiają zamiłowanie do innych niż białych knag
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: konkretnie, bo nie wiem o co Ci chodzi.

To jest efekt odbicia, nieadaptacyjny schemat z przeszłości, ktoś Cie skrzywdził jak byłaś uległa, więc teraz kojarzy Ci się to ze słabością. Co prowadzi do wyparcia tej części siebie. Nawet nie musiałbyś Ty, ale np
widok matki czy bliskiej Ci osoby, która cierpiała w ten sposób tak samo zostanie utrwalony w podświadomości.
Może to być też efekt szybkiego dorastania, jako dziecko nie mogłaś liczyć na dorosłych, że się Tobą zaopiekują i sama musiałaś o siebie zadbać.
Albo masz już taki nautalny charakter (taka teoria też istnieje, możliwe, że wpadłaś w spektrum małej ugodowości). Wtedy taki wykopek, na których tak plujesz i szczujesz jadem, jest teoretycznie idealny dla Ciebie. Z silnym samcem nie stworzysz relacji, bo będzie za duży zgrzyt, ciągle konflikty i przerost ego. Dążenie do dominacji, co i tak jest w każdym związku, ale tutaj
  • Odpowiedz
  • 0
@KingaM:

Ale w sumie mam podobnie i nie pociągają mnie Czarni ale chętnie by się pisało jak się ostatnio z murzynem roochało by patrzeć jak będą toczyć pianę z pyska xD
  • Odpowiedz