Wpis z mikrobloga

Jak różowa z wykopu ma rację co do pewnych kwestii damsko-męskich (np z własnego doświadczenia), albo wyjaśnia wykopków, którzy wypisują pierdy na temat kobiet i ich sposobu myślenia czy potrzeb, uświadamiając im, że piszą głupoty na temat kobiet, to na 90% ta różowa wleci u któregoś z nich na czarno, bo się takiemu w głowie nie mieści, że można, będąc różową, przykładowo nie lecieć na wysokich czy Mokebe. Wykopki taktycznie taki komentarz usuną, żeby im nie psuł narracji i nie robił z nich debili na forum publicznym a potem cyk na czarno autorkę komentarza i z bani.

A jak różowa ciśnie na inne różowe, to wykopki będą ją na rękach nosić i wmawiać innym różowym, że tak właśnie wygląda prawdziwa kobieta - wie, jakie są kobiety, potwierdza, że takie są wszystkie kobiety, nie wykłóca się tylko przyznaje rację wykopkom, przy okazji siebie też wrzuci do jednego worka z innymi kobietami ale przeprosi grzecznie, że nie jest idealna i ma typowo kobiece wady, uprawiając samobiczowanie ponosząc odpowiedzialność także za inne różowe.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka
  • 55
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Skąd ta agresja? Nie twierdzę że mają wszystko na tacy ale po prostu świat jest niesprawiedliwy i im szybciej to zaakceptujesz tym mniej będzie w tobie złości. Po prostu mają łatwiej tak samo jak dzieci bogatych ludzi.

Co do reszty to oprócz fragmentu z siłownią się nie odniosę bo to po prostu jakiś dziki wysryw i nie będę karmił trolla.
  • Odpowiedz
@Dueil_angoisseus:

Nie twierdzę że mają wszystko na tacy ale po prostu świat jest niesprawiedliwy

No i czas to zaakceptować bo nigdy nie był i nie będzie xD Jedni na coś muszą pracować więcej a inni mniej, ale wiele da się zrobić jak się ma wystarczająco dużo determinacji :)))

Co do reszty to oprócz fragmentu z siłownią się nie odniosę bo to po prostu jakiś dziki wysryw i nie będę karmił
  • Odpowiedz
Każda osoba na siłowni, jeśli będzie ćwiczyć poprawnie i sumiennie, będzie miała efekty. Jedna większe, druga mniejsze, ale zawsze da się poprawić stan wyjściowy. Nawet z #!$%@? genami.


@WyzwolonaPodrozniczka: Przecież Ci przyznaję rację.

Ale wiele da się zrobić jak się ma wystarczająco dużo determinacji
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: czego nie rozumiesz? Incele to różny przemiał traum i problemów życiowych, od bicia przez ojca alkoholika i posiadanie fobii społecznej czy autyzmu, po bycie jedynie odrzucanym przez kobiety, za to bycie jak najbardziej ogarniętym ze zdrową głową i normalną rodziną. I wszyscy ci faceci jadą po wszystkich kobietach, że mają lekko i przyjemnie, mimo iż wśród kobiet też jest takie spectrum problemów od lekkich po super ciężkie, a tym
  • Odpowiedz
@mstasiek: typowe zachowanie wykopka incela. Nie ważne co kobieta ma do powiedzenia - trzeba w jej usta wsadzić zdania, o których nawet nie pomyślała, ale ważne, że incel stwierdził, że mogłaby tak pomyśleć (w końcu jest kobietą, a według stereotypów kobiety myślą w konkretny sposób) i już kończy taki z nią dyskusję, bo przecież to kobieta, więc z góry nie ma racji, a on jest facetem, więc domyślnie musi ją
  • Odpowiedz
No masz rację. Kiedyś chłop to był chłop i zamiast płakać w internecie brał butelkę wódki i się wieszał za stodołą ()


@Dueil_angoisseus:
Tak mam racje, kiedyś chłop to był chłop, jak ja tylko bardziej, zamiast płakać szukał i znajdował rozwiązania, niekoniecznie idealne ale zawsze znajdował.
Pindy od butelki przekształciły się właśnie w przegrywów ;p o jednostki
  • Odpowiedz
@voldi: chyba mnie trollujesz bo dawno takiego wysrywu nie widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiesz czym się różnimy?

Ja od dzieciństwa opanowałem w szkole wszystko bardzo dobrze, od dzieciństwa po szkole pomagałem rodzicowm szybko...żeby wieczorem iść pograć w noge ze znajomymi.


No widzisz a duża liczba osób z tagu nie miała normalnego domu. Ale to wiadomo nie przeszkoda dla takiego gladiatora jakim
  • Odpowiedz
I to wszystko kosztem jakiejkolwiek logiki i spójności, z której rzekomo mężczyźni tak słyną xD


@WyzwolonaPodrozniczka:

Dobry przykład:
Wykopek znajdzie jakiś post różowej na jakimś forum, gdzie chwali taka urodę wszystkich mokebe. Jakaś inna różowa na wykopie wrzuci post, że nie pociągają jej czarni, że są fuj a oni do niej podchodzą na ulicy albo wypisują na Tinderze. Wykopek dostanie error, więc napiszę komentarz pod postem tej różowej o nachalnych Mokebe, wrzucając screena posta różowej zakochanej w Mokebe, że ta pierwsza różowa jest jakaś nienormalna, że przecież Polki kochają czarnych a ona narzeka (dowód pic rel xD) i że ona jest winna temu stanowi rzeczy, bo jest Polką, a Polki mają łatkę łatwych w stosunku do czarnych, więc dlaczego i jakim prawem ona się dziwi że też ma, jak nie robiła piruetów na włosach z tzipy, żeby Mokebe zmienili swój stosunek do Polek? Ino tylko żyła, chodziła, oddychała i czego ona oczekuje, szacunku do niej skoro jest polską kobietą o konkretnej reputacji. I ze mimo iż nie leciała nigdy na mokebe to i tak robi wstyd Polsce bo w ogóle żyje, więc baby to hipokrytki, bo jedne lecą na Mokebe a drugie na te narzekają na Mokebe, zamiast wszystkie mieć to
  • Odpowiedz
@mstasiek: wam wmówiono że kobiety są najgorsze xD jak mam uważać facetów za super gości jak
- chcą dyrygować kobietami co mają robić i czego chcieć
- mają pretensje o wszystko
- chcą im odebrać prawa i siłą zapładniać
- zachowują się, jakby obecny stan rzeczy (kobiety mające prawa, pracę, swobodnie chodzące po ulicy i spotykające się że znajomymi, dzielące obowiązki domowe z partnerem) był łaską ze strony mężczyzn, którzy
  • Odpowiedz
No widzisz a duża liczba osób z tagu nie miała normalnego domu


@Dueil_angoisseus:

Mnóstwo kobiet też nie miała normalnego domu i znajdą się takie co miały w życiu gorzej niż nie jeden przegryw ale jakoś sobie próbują radzić, też mają ciężko, ale incwele topiące się we własnym jadzie jeszcze im chcieliby życie dodatkowo uprzykrzyć a to tylko dlatego, że do 25 roku życia nie zakisili w żadnej ogóra. Oni nawet nie przeczytają tego co napisała o sobie i swoim życiu i przejściach, tylko od razu wrzucą na czarno każdą wypowiedź takiej przeoranej przez życie kobiety, bo nie chcą burzyć swojej wizji uprzywilejowanych uśmiechniętych kobiet nie znających słowa "problem" (dla inceli życie każdej kobiety to skakanie po kwiecistej łące z króliczkami) przy których oni wypadają jako ci co więcej przeszli, więcej znieśli więc są superbohaterami we własnych
  • Odpowiedz
No widzisz a duża liczba osób z tagu nie miała normalnego domu. Ale to wiadomo nie przeszkoda dla takiego gladiatora jakim Ty jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dueil_angoisseus: Oj ty biedny, malutki, żalący się dzieciaczku.
Chodź pogłaszcze...a nie czekaj, to gejowskie...cofam...

A to, ze nie czytasz to akurat wiem, nie nie trolluje cię, pisze ci prawdę w oczy, tylko dla ciebie ta prawda to
  • Odpowiedz
potrafię naprawić rury, położyć kable i zaplanować tak aby przepięć nie było, naprawić elektronikę, napisać jakiś prosty program w cpp, wykonać prostą stolarkę, okleić meble okleiną, takie pierdoły, które powinien potrafić każdy mężczyzna xd


@voldi:

Ja dodam od siebie że są kobiety które też to robią. Zapewne typ tego nawet nie przeczyta ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz