Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wchodze na pełnej ku... w giełdę nawet nie w forex tylko w rynek akcji, całe życie wegetowałem, #przegrywpo30tce a niedługo i po 40tce, sprzedaje mieszkanie po dziadkach i wchodze w akcje, kura chce być bogaty wolę żyć rok jak tygrys niż 20 lat jak żółw, już się nażółwiłem i nie mówcie mi że tylko elita zarabia na ryku kapitałowym, zwykłe szaraki mając szczęście i rozum tez mogą zarobić. Chce mieć influencerki jako dziewczyny, chce jeździć sportową furą i surfowac na Malediwach i spać tam w hotelu 5 gwiazdek. #zyjesieraz #wychodzimyzprzegrywu #niebieskiepaski #wygryw #gielda #pieniadze



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: wejdz sobie na tag reddit /wallstreetbets, zobacz jak chlopaki zarabiaja miliony w przeciagu 1 dnia. pamietaj tylko musisz na duzej dzwigni bo tak to tylko grosze zarobisz. ps. to nie porada inwestycyjna
  • Odpowiedz
Chce mieć influencerki jako dziewczyny, chce jeździć sportową furą i surfowac na Malediwach i spać tam w hotelu 5 gwiazdek.


@mirko_anonim: Sprawdź sobie jaka jest realna stopa zwrotu na rynkach kapitałowych

uż się nażółwiłem i nie mówcie mi że tylko elita zarabia na ryku kapitałowym, zwykłe szaraki mając szczęście i rozum tez mogą
  • Odpowiedz