Wpis z mikrobloga

Jaki #bank polecacie do codziennego użytku? Zależy mi na braku opłat za samo prowadzenie konta i żeby analiza wydatków dobrze działała, tak jak w ING czy revolucie. Z #ing się zawijam i gorąco nie polecam. Zablokowali mi konto bez powodu i od kilku tygodni analizują fakturę (sztuk 1) którą im wysłałem XD
  • 9
  • Odpowiedz
@f0ku5: Może trochę źle napisałem. Wystarczy 1 transakcja w miesiącu, żeby karta była za darmo.

A żeby wypłaty ze wszystkich bankomatów były darmowe, to w zależności od posiadanej karty potrzeba albo 1 transakcji w miesiącu i wpływ albo 5 transakcji w miesiącu.

Ja i tak wypłacam z bankomatów tylko BLIKiem, więc zawsze mam za darmo wypłaty bez dodatkowych warunków.
  • Odpowiedz
@f0ku5: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/25/latest

6) Dotyczy karty wydanej do Konta 360°. Opłaty nie pobieramy przez pierwsze 2 miesiące od jej wydania. Nie pobierzemy opłaty w kolejnych miesiącach, jeśli zapłacisz min. 1 raz kartą do konta lub BLIKIEM oraz zapewnisz co najmniej 1 000 PLN łącznych wpływów zewnętrznych na to konto w poprzednim miesiącu.


Czyli dla samego braku opłat za kartę wystarczy 1 płatność, no i ten wpływ. I tak na
  • Odpowiedz
@eshabe: Konto 360 nie jest najnowszym i najbardziej aktualnym kontem. Promocja na którą się powołujesz dotyczy najnowszego konta Millennium 360 i tam jest wymagane 5 transakcji kartą.
  • Odpowiedz
  • 0
@f0ku5 Masz rację, już sam się w tym pogubiłem, bo ciągle tylko otwieram te konta w promocjach.

W tym linku co wrzuciłem rzeczywiście jest mowa o 5 transakcjach 😉
  • Odpowiedz