Wpis z mikrobloga

Ogólnie życie jest ok, ale jak sobie czasem stanę i pomyślę... to nie jestem pewien. Mam zbyt dobrze by chciało mi się ryzykować, a jednocześnie zbyt źle bym zasypiał bez zmartwień. Ciepły #!$%@?łek lifestyle.

3+ lata bez #zwiazki bo nawet nie próbuję, ale przyjaciele są. Praca stabilna, ale średnio płatna i bez awansów. Zaraz przeprowadzka do nowego mieszkania, a mój dobytek do spakowania jest mniejszy niż gdy opuszczałem dom rodzinny mając 18 lat. Coraz częściej kwitnie mi w głowie myśl, by sprzedać w #!$%@? to co ma wartość, złożyć wypowiedzenie, wyjechać... gdzieś. 30stki nawet nie mam, ale tak po prostu się nie da dalej. Sprowadzam na siebie utknięcie w wegetacji.

#przemyslenia #feels #zycie
L3gion - Ogólnie życie jest ok, ale jak sobie czasem stanę i pomyślę... to nie jestem...

źródło: ZDKJq13s

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@L3gion: kiedyś pisałeś, że masz depresję - teraz się nałożyła na kryzys wieku późnomłodego. Wiesz, opadł kurz po zdobywaniu wykształcenia i wbijaniu w robotę (oraz w pierwszy poważniejszy związek), to masz rozbicie międzyepokowe. Mianowicie, rozbicie między późną młodością a wczesnym wiekiem średnim.

To normalne, a masz handicap w postaci innych inb emocjonalnych to jesteś butowany podwójnie.

Nie #!$%@? jakiś "nieszablonowych" pomysłów typu #!$%@? w Bieszczady na jachcie by szukać funkowego
  • Odpowiedz
  • 0
kiedyś pisałeś, że masz depresję - teraz się nałożyła na kryzys wieku późnomłodego. Wiesz, opadł kurz po zdobywaniu wykształcenia i wbijaniu w robotę (oraz w pierwszy poważniejszy związek), to masz rozbicie międzyepokowe. Mianowicie, rozbicie między późną młodością a wczesnym wiekiem średnim.


@Filipterka25: True that. Wciąż mam sezonową depresję (zimową) i wtedy nie jestem w stanie robić nic sensownego. A jak się kończy, to resztę roku mam wywalone i nie chce
  • Odpowiedz