Wpis z mikrobloga

  • 0
@Chardkor: w złą strone sie przechyliłem i nie wypiąłem sie, bo zawsze jedna noga zostaje wpieta od strony napędu, a druga sie wypinam i podpieram, a teraz przechyliłem sie w drugą strone i nie zaaragowalem w pore i poszedłem na bok razem z rowerem.
  • Odpowiedz
@Nehro: hahaha ja tak samo jak zaczynałem xD taki tip ode mnie, jak będziesz ruszał pod stromą górę to nie próbuj się wpinać od razu, tylko kręć niewpiętym butem jak na platformowych, rozpędź się i dopiero potem wepnij
  • Odpowiedz
  • 0
@Chardkor: Ok, dzięki za radę, im mniej gleb tym lepiej bo strasznie się boje o ten rower :D
Ale jazda w zwykłych butach to tak jakos czuje mniejsza stabilnosc, czasem noga spada z pedała jak jest jakas dziura czy nierówność w drodze, albo jak zmienisz nagle tarcze z zwiększą na mniejszą i tracisz kontrolę dlatego postawiłem na buty SPD ale jest to jednak coś nowego i wymaga trochę wprawy xd
  • Odpowiedz
@Nehro: noo xd spd są świetne, szybciej się ciśnie pod górę, nogi nie trzeba poprawiać na pedale, tak jak piszesz, że przy zmianie tarczy noga leciała to też tak miałem xd no i takie buty pod spd są lżejsze, bardziej przewiewne, sztywne i ładnie wyglądają
  • Odpowiedz