Wpis z mikrobloga

Ale mnie wgurwia gadanie o wywaleniu Węgier z UE. Pomyslcie sobie, że polska jeszcze rok temu była w takiej samej sytuacji.
Fidesz przejął wszystko na Węgrzech i jest problem.

#polityka
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@moj_wykopowy_login polska nie byla w takiej samej sytuacji.
Morawiecki popieral po cichu co narzucala UE.
PiS byl za Ukraina.
PiS mialo w PL ok 30% poparcia, a fidesz ok 50%.
Polska miala waznych, silnych, przedstawicieli w dawnej opozycji.
Na wegrzech orban przejal wszystko.
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: taki przykład. Sondaż z dzisiaj. Więcej Węgrów uważa, że zagrożeniem dla nich jest Ukraina niż rosja. To jest państwo-psychiatryk. P------ę ich.

@galicjanin tam wszystko gra pod Orbana, od systemu medialnego po system wyborczy.
  • Odpowiedz
taki przykład. Sondaż z dzisiaj. Więcej Węgrów uważa, że zagrożeniem dla nich jest Ukraina niż rosja. To jest państwo-psychiatryk. P------ę ich


@Gours: pranie mózgów. Byłem w Budapeszcie i tam ludzie wyglądają na normalnych i proeuropejskich
  • Odpowiedz
@Sevo658: a ci robił Macierewicz? Kto wywołał kryzys zbożowy? Kto udawał,że zbudował mur? Kto zniszczył polską armię i torpedować UE? Kto zmarginalizowal Polskę na świecie?
O kim czeski wywiad np napisał, że sieje propagandę kremla? Kto zmienił umowy z gazpromem żeby przed wojną nie kupować po cenie uśrednionej?

Tyle przypadkow
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login Co mi robił Macierewicz? Kryzys zbożowy wywołali Ukraińscy oligarchowie ,Mur to była prowizorka ale Polska nie miała doświadczenia w budowaniu Murów granicznych teraz pewnie zrobiono by to lepiej, Polską armie zniszczył Klich ,Niby na czym ta marginalizacja polegała? Obecna ekipa robi laskę Niemcom i niby co uzyskała ?
  • Odpowiedz
@Sevo658: chyba żyjesz w alternatywnej rzeczywistości.
Zacznij czytać od zniszczenia polskiego wywiadu, renegocjacji cen gazu przed wojną (chyba wiesz z jakim skutkiem) i na dobranoc zahacz o karakale, wjazd do siedziby NATO, rozwalenie generalicji polskiej i nie, który jednak Litwa i reszta wybudowały.
I nie kryzys zbożowy wywołał PiS zgadzając się na to w UE
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login Niby co ma być z resztą punktów nigdy nie twierdziłem że PIS był idealny. Po prostu w-----a mnie to p---------e silniczków że PIS to rosyjska agentura bo to totalna bzdura co zresztą udowodnił swoimi działaniami po 24 lutego gdyby nie ta cała masa sprzętu wysłana tuż po wybuchu wojny to Ukrainy by teraz nie było. Kaczyński kiedy pojechał do Gruzji w 2008 roku też pewnie zrobił to na zlecenie Rosji
  • Odpowiedz