Wpis z mikrobloga

#perfumy różowa mi wciska, żebym pryskał się Eau de Minthé Diptyque z grubsza pachnącym jak miętowa pianka do golenia. Szanuję jej prośbę, ale nie w tym budżecie xD
Szukam więc alternatywy o podobnych akordach i znalazłem Drakkara. No pewnie klasyk, niedrogi, ale należący do L'oreal, więc nie chcę im nabijać. Wciąż szukam alternatywy, proszę o podpowiedź

kajss - #perfumy różowa mi wciska, żebym pryskał się Eau de Minthé Diptyque z grubsza...

źródło: image

Pobierz

Najlepszy budżetowy zapach typu barber/świeżo ogolony chłop z ejtisów to:

  • Drakkar Noir 50.0% (13)
  • Lomani Pour Homme 42.3% (11)
  • Inny (napisz w komentarzu) 7.7% (2)

Oddanych głosów: 26

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kajss: Azzaro Pour Homme, taki trochę słodszy bardziej elegancki Drakkar z anyżem. Cerruti 1881 i Lalique Lion też super, ale tym dalej jest od czegoś jak Drakkar
  • Odpowiedz
  • 1
@randomname1: uwielbiam Lalique i profil z grubsza też się zgadza, ale irys i wanilia nie są dla mnie do przyjęcia w tym profilu zapachowym
Houbigant L'Extreme poza budżetem
  • Odpowiedz
@kajss: w takim klimacie mi siadł bardzo Armaf Legesi pour homme, polecam spróbować, sztos pachnidło
u mnie naprawdę dobrze trzyma, także polecam spróbować, a najlepiej to od kogoś złapać odlewkę na testa
  • Odpowiedz
  • 0
Otóż wybór padł na Lomani jednak.
Dzisiaj przyszło no i pachnie jak przyzwoita, dość rześka pianka do golenia. Aż miło wierci w nos. Fajne uczucie.

Aromatyczny zbudowany na trio cytrusy-mięta-lawenda. To ciekawe bo nie ma alkoholowego blastu na początku, który jest nawet w 3x droższych (i tak tanich xDDD) jaguarach xD
Trwałość o wiele lepsza niż ostatnio kupiona Zara Leather Fever (to już raczej se kup celestiala nie wydziwiaj jak cię nie stać na boisika)

Wajb
kajss - Otóż wybór padł na Lomani jednak. 
Dzisiaj przyszło no i pachnie jak przyzwoi...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz