Wpis z mikrobloga

Cześć, wrzucam jeszcze raz, ostatnio jakoś nie wstrzeliłem się z godziną i wpis się nie przebił.

Ze względu na fakt, że zaczęły powoli gonić mnie terminy, a potrzebuję jeszcze trochę danych, zapraszam do wypełnienia krótkiej ankiety (ok. 10 minut) w ramach badania na potrzeby pracy magisterskiej związanej z podejmowaniem decycji ekonomicznych.

Wśród osób, które PRAWIDŁOWO i do końca ją wypełnią rozlosuję 250 zł w dowolnej formie - przelew, doładowanie, karta podarunkowa, czy co tam kto będzie chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°). Badanie jest w pełni anonimowe, a wasze dane nie będą nigdzie udostępniane.

Aby wziąć udział w losowaniu należy dodatkowo polajkować wpis oraz podać na końcu formularza swój nick lub mail.

Link: https://forms.gle/4H4Aw95ofYTBHo2D7

Losowanie odbędzie się w ciągu 7 dni, a wynik podany w komentarzu. Dzięki!

#rozdajo #zadarmo #nauka #studia
  • 23
  • Odpowiedz
@BelphegorPrime Wypełnione. I rzeczywiście zajęło 10 minut.

W końcu jakaś ciekawa ankieta, w której się trzeba zastanowić, a nie tylko generować dane losowe.

No i bardzo uczciwe wynagrodzenie do wygrania. ( ͜͡ʖ ͡€)

Można liczyć na publikację pracy po obronie?
  • Odpowiedz
@BelphegorPrime mam nadzieję, że znajdziesz sporo odpowiedzi do ankiety. Nie wiem tylko co oznacza u ciebie prawidłowo. W kwestii ceny odsprzedaży losów nie ma prawidłowej odpowiedzi, chyba że miałeś na myśli jaką wartość ma dany los na podstawie mozliwej wygranej.
  • Odpowiedz