Wpis z mikrobloga

Kobieta, to stan umysłu. Szczególnie #ksiezniczka i #p0lka
Kumpel nie miał czasu, żeby powiesić jakiś obrazek swojej różowej. Truła mu dupę już jakiś czas, aż w końcu stwierdziła, że sama to zrobi. Jej pierwsze zdziwienie- jaka ta wiertarka ciężka. Drugie zdziwienie- a to trzeba jeszcze tak mocno dociskać? I trzecie zdziwienie- a to trzeba równo wiercić?
Efekt- otwory, które wywiercila trzeba teraz zaszpachlowac i wywiercić nowe xD
#logikarozowychpaskow
  • 42
  • Odpowiedz
@inko-gnito: Żadna tam księżniczka, naoglądała się pewnie gónwoprogramów pt. remont/24h albo inne dowborowe wysrywy i myśli, że wywiercić dziurę to pryszcz, a rzeczywistość to:
pożyczasz trzydziestokilową wiertarkę, kupujesz pięć wierteł przeciwpancernych, idziesz do sklepu po czteropak harnasia, wyrzucasz żonę i dzieci z domu, pijesz jednego harnasia na rozgrzewkę, wymierzasz wszystkie otwory z dokładnością do 0,1mm, zakładasz wiertło i odpalasz udar. #!$%@? z siłą wodospadu zapierając się kijem od szczotki o
  • Odpowiedz
@inko-gnito: ja bym wziął młotek i gwóźdź (no chyba że ten obraz to Bitwa pod Grunwaldem 20m x 4m) i jedno uderzenie, kilka sekund, zero pyłu, obrazek wisi

nie miał na to czasu, to niech zaplanuje na szpachlowanie
  • Odpowiedz
@inko-gnito: jak typ nie ma 5 min żeby dziurę wywiercić i kołek wbić to sorry ¯\(ツ)/¯

Ludzie ciągle narzekają że nie mają czasu a pół dnia siedzą na telefonie scrollujac tiktoki
  • Odpowiedz
@inko-gnito zawieszenie obrazka, to max 10 minut razem z przyniesieniem i odniesieniem narzędzi. Ciekawe czym twój kumpel jest tak zajęty, że nie ma 10 minut na powieszenie obrazka. Obstawiam, ze #!$%@? robi, a tylko opowiada jaki to on jest zajęty.
  • Odpowiedz
zapraszam do wielkiej płyty ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gomjeden: W wielką płytę nie wbije się gwoździa, ale o dziwo można nawet bez udaru wywiercić otwór, tylko kwestia wiertła. Wiertłem Bosch CYL-9 MultiConstruction 5mm spokojnie przewierciłem na wylot betonową ściankę 5 cm (działowa w wielkiej płycie). Chwilę trwało, ale nie jakoś specjalnie długo. Choć szybciej porządną młotowiertarką z odpowiednim wiertłem.
  • Odpowiedz