Wpis z mikrobloga

Rozpiertala mnie najbardziej w mentalności Polaków to, że jak ja bym podszedł do jakiegoś Polaka, który potrzebuje kasy i zaproponował mu. Stary pożyczę Ci 300 k, a ty mi oddaj 400 to by mnie nazwał krwiopijcą, oszustem i jeszcze pewnie rzucił się z pięściami, że mu proponuję skrajnie nieopłacalne warunki.

Ale jak w banku ładna pani w białej koszuli i butach na obcasie da papierek do podpisania to polak z radością zgodzi się i będzie spłacać nawet 600-700 k za pożyczenie 300 k.

Wystarczy, że dadzą mu wodę do picia w plastikowym kubku i długopis z logo banku na pamiątkę.

No, ale tak zapomniałem o "nadpłatach". Wszyscy kogo byś nie zapytał to w 2 lata już "prawie" spłacili kredyt na 30. xD

#nieruchomosci #koalicjadeweloperska #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny
  • 46
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: nie martw się mirek duża część społeczeństwa żyje z dnia na dzień w tym smutnym kraju wynajmując mieszkania lub same kilkumetrowe pokoje xDDDD od Januszy biznesu, więc janusza nie boli to że będzie spłacał kredo przez kilkanaście lub kilkadziesiąt najbliższych lat bo Julka lub Seba który właśnie wynajmuje kawalerkę 20 m2 spłaci mu to xDDDDDD
  • Odpowiedz
mogę dowolnie zmienić sobie wysokość raty, którą mi płacisz na podstawie jakiegoś wskaźnika


@MakiawelicznyAltruista: To nie dowolnie tylko na podstawie wskaźnika. Poza tym chcesz pożyczyć 300 i żeby ci oddać 400. W ofercie nie było mowy o zmiennym oprocentowaniu tylko o stałych kwotach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Spoko, jak spiszemy taką umowę, że mogę dowolnie zmienić sobie wysokość raty, którą mi płacisz na podstawie jakiegoś wskaźnika, który se wybiorę to tak.


@MakiawelicznyAltruista: no to w sumie na to samo wychodzi i lepiej iść do banki niż wziąć pożyczkę od jakiegoś randoma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rozpiertala mnie najbardziej w mentalności Polaków to, że


@MakiawelicznyAltruista: Mnie najbardziej #!$%@?ą ludzie bez zdolności kredytowej, na wiecznym wynajmie lub mieszkający u mamusi którzy nigdy w życiu nie pójdą na swoje bo kredyt to pętla na szyi ale mają wielki ból dupy o czyjeś pieniądze, i kredyty XD Serio gościu, jesteś żałosny

że jak ja bym podszedł do jakiegoś Polaka, który potrzebuje kasy i zaproponował mu. Stary pożyczę Ci 300 k, a ty mi oddaj 400 to by mnie nazwał krwiopijcą, oszustem i jeszcze pewnie rzucił się z pięściami, że mu proponuję skrajnie nieopłacalne
Zaqwsxe - >Rozpiertala mnie najbardziej w mentalności Polaków to, że

@MakiawelicznyA...

źródło: obraz_2024-07-06_173938213

Pobierz
  • Odpowiedz
@MakiawelicznyAltruista: wrzucisz zdjęcie kotleta za 50 złotych i wykopki podnoszą ból dupska że Polacy to gamonie i dają się dymac januszowi. Wrzucisz wpis o patologiach zwiazanych z rynkiem nieruchomości i kredytowaniem po same kule to wykopki cię wyśmieją i proszą panów bankierów czy nie chcieliby spróbować bez nawilżenia ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Karuzello: No, ale lepszy taki błazen i mitoman, który jest dobrym człowiekiem niż takie podłe szuje i psychopaci jak wy, którzy onanizują się cierpieniem normalnych, młodych ludzi w tym kraju, którzy chcieliby trochę godności.

Jesteście po prostu pozbawionymi sumienia, kręgosłupa, obrzydliwymi, oślizgłymi psychopatami, kreaturami. Taka kreatura, która przyklaskuje temu choremu systemowi wyzysku przez lobby i przestępców to najgorsza odmiana człowieka, tak obrzydliwa, że będąc takim kimś to ta cała wasza
  • Odpowiedz