Wpis z mikrobloga

  • 1
@falwack ciekawe co ma taki przegrywy w głowie? Jakąś satysfakcję, że psuje komuś fun z gry? Zresztą nie chodzi tylko o gry, bo jest masa głąbów którzy spojlerują filmy, seriale itp
  • Odpowiedz
już ukończyłeś grę na YouTube? Jakim trzeba być zjebem, żeby spojlerować grę? I myk na czarno


@InnyWymiar90: za to ty bez problemu wstawiasz zdjecie bosa bez zadnego otagowania spojlerem i jest ok?

już ukończyłeś grę na YouTube

dlc jest na 20-40h, da sie je przejsc w 2 tygodnie od premiery jak ktos nie robi jakis szopek w "lvl1, no armor challenge" jak sie nie ma 2 lewych rak
  • Odpowiedz
@InnyWymiar90: Jak się na niego pójdzie na początku gry, to jest masakra, ja go odpuściłem na trochę, eksplorowałem, później pokonałem innego bossa, który był moim zdaniem trudniejszy i wtedy bodajże do 5 prób i udało mi się go pokonać. Ogólnie dodatek mi się bardzo podobał, świat jest ciekawy i różnorodny, więcej nie napiszę, żeby niczego nie zdradzać.
  • Odpowiedz
  • 1
@motonita taak design tego dlc jest piękny, lubię się włóczyć po tym świecie, ale przed tym bossem trochę pofarmiłam i myślałam, że to pierwszy boss, bo przy zwiedzaniu mapy znalazłam kilku innych, którzy robili mnie na hita, a temu lwowi zadawałam chociaż jakieś obrażania, ale ważne że już gryzie piach ^-^
  • Odpowiedz
@InnyWymiar90: Wielu ludzi, którzy ograli podstawkę chyba tego nie doświadczy. Oglądałem wczoraj jakieś filmiki o DLC i w jednym była pokazana statystyka, z której wynikało, że na steamie tylko 40% graczy pokonało Mohga, co jest jednym z warunków rozpoczęcia DLC.
  • Odpowiedz
  • 1
@motonita podstawka to pikuś przy tym dlc, Mhog trochę napsuł mi krwi przy pierwszym podejściu, ale w ng+ był easy. Fromsoftware to geniusze, bo we wszystkich soulsach robią podobnie, może niektórzy myślą, że te dlc można włączyć z menu gry xd
InnyWymiar90 - @motonita podstawka to pikuś przy tym dlc, Mhog trochę napsuł mi krwi ...
  • Odpowiedz
@motonita takie statystyki sa troche bez sensu bo ludzie generalnie nie koncza gier, nie podobaja im sie itp
To nie tak ze z wszystkich grajacych 40% odpuscilo bo nie dali rady poziomowi trudnosci

https://www.gry-online.pl/newsroom/ile-osob-naprawde-konczy-gry-analiza-12-hitow-na-ps4/z91ba32

60% detroit w ktorym nie da sie przegrac? To po prostu ludzie ktorzy odpuscilo dana gre i wyjscie dlc ich nie obchodzi tak czy siak, nie przegrali z moghem po prostu przestali grac w er jako
  • Odpowiedz
@3mortis: Może i racja, bo to w sumie opcjonalny boss, a jak ktoś odpuścił Naill'a to już w ogóle odciął sobie drogę do niego. Szkoda, że w dodatku nie ma w ogóle osiągnięć.
  • Odpowiedz
@InnyWymiar90: Na Mhoga trafiłem przypadkiem, zaraz po ubiciu Mallenii i nie wiedziałem, że to jakiś trudny boss czy coś, poległ za pierwszym razem. No ale grałem z summonem (gdzieś tak od czasu Naill'a, który mi nieźle krwi napsuł), więc niektórzy powiedzą, że się nie liczy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 4
@motonita

No ale grałem z summonem (gdzieś tak od czasu Naill'a, który mi nieźle krwi napsuł), więc niektórzy powiedzą, że się nie liczy()


Haha zawsze mnie śmieszy ta paplanina 'prawdziwych soulsiarzy' xdxd
  • Odpowiedz