Wpis z mikrobloga

  • 13
@RandyBobandy:Śmiem wątpić po prawie 20 latach w UK.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anglicy "bardzo lubią" kolorowych, jedynie trudno na nich coś otwarcie powiedzieć bo to byłby rasizm.
A tego Anglik nie zaryzykuje, wiec narzekal oficjalnie na innych białych bo to juz rasizmem nie jest. XD
  • Odpowiedz
@konradpra: ten odpływ imigrantów z EU to ten kwiat, który nie był w stanie ogarnąć papierów żeby zostać. Wrócili niestety na stare śmiecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@siepan: Oczywiście XD.
Wyssałem z każdym gramem mojego żydowskiego dziedzictwa. ¯\(ツ)/¯ ʕʔ

A na serio jak już dzięki "polskim" elitom co doprowadziły do tego że ktokolwiek miał cheć zrobienia czegoś sensownego w swoim życiu, miał ambicję, spieprzał koło 2005-2010 z tego cudownego kraju do krajów o normalnym standardzie życia.
I wielu mimo że było imigrantami osiągneło spory sukces (w tym i ja ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
by zobaczyć się z rodziną i znajomymi.

nic nie będzie mnie łączyć


@konradpra: zabijesz rodzinę czy wywieziesz za granicę?

Bycie w Polsce patriotą to masochizm, ja już
  • Odpowiedz
nie dosc ze po brexicie Europejczycy przestali przyjezdzac i zaczeli wracac do siebie - tak jak chciala wiekszosc ludzi glosujacych za wyjsciem, to teraz Brytyjczycy zaczynaja wyjezdzac, ciekawy trend.
  • Odpowiedz
@DrGreen_2

Farage i jego ziomki używając taniej propagandy przekonali ludzi, że po Brexicie imigracja ustąpi, nawet na plakatach mieli brązowych ludzi!


a teraz faraz twierdzi ze to nie on tylko brexit zle przeprowadzili konserwatysci - toz to arcymistrz retoryki i polityczny geniusz, lepszy od putina i trumpa razem wzietych, tylko z logika ma troche na bakier ale to wiekszosc w UK ma tak, za to ma pasje i charyzme
  • Odpowiedz
@konradpra: i co mi grozi xD? mandacik duży mały ? odsiadka ?
To jest w sumie w POlsce spoko że możesz mówić co chcesz o żydach, gejach, murzynach w zasadzie co chcesz możesz mówić i nic się nie stanie to jest spoczko :D
  • Odpowiedz