Wpis z mikrobloga

Ilekroć gadam z kimś kto jest żonaty, to ciągle słyszę teksty jak bardzo ich żony są wymagające. Nie mogą odpocząć w weekend bo żona o to zadbała żeby się czymś zajął, a odpoczynek ich mężów jest tożsamy z lenistwem. A potem faceci kwitują to „ta, to ja”, „moja żona też to robi”, śmiejąc się. Wy jesteście masochistami i nie możecie powiedzieć „nie”, lub „przepraszam żono, ale w ten weekend chce odpocząć, miałem turbo ciężki weekend, pojadę w tygodniu”? Brzmi to jak dobrowolne niewolnictwo. Już dawno skoczyłbym z mostu mając taką żonę xD

#relacje #malzenstwo #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 17
  • Odpowiedz
@eskejper: Dam ci bardzo prosty przykład odnośnie tego o czym piszesz, jakiś czas temu chłop się spłakał jakiś na wykopie, że żona go poprosiła oto żeby z nią postrzał kiedy on miał mieć wolne. I typ zamiast pogadać o tym ze swoją żoną napisał o tym post na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W większości przypadków jest tak samo, inną sprawą jest to, że dla sporej
  • Odpowiedz
@eskejper sami sobie tak wybrali to mają. Mój już mąż lubi Lego i jak jakiś zestaw już mu się znudzi po zbudowaniu to sprzedaje i kiedyś jakiś typ przyszedł po Lego by kupić i walnął do mnie tekstem „pewnie się Pani cieszy że Lego z domu ubyło”, a ja osobiście byłam oburzona takim pytaniem bo ja lubię Lego mojego faceta i jest to wg mnie lepsze niż rzeźby czy obrazy w
  • Odpowiedz
  • 1
@Cztero0404: Może napisał na wykopie żeby dowiedzieć się czy inni mają tak samo? Może jest to temat taboo, ludzie przywykli do tego mimo ze działa to na nich źle? Moze komunikowanie swoich potrzeb do żony nie dociera, stając się zwyczajnie bezradnym?

@Mathas Kolejny komentarz który słyszę co chwile XD Co to ma do rzeczy, co to wogole za argument „nie rozumie tego ktos to nie byl w długim w
  • Odpowiedz
@eskejper to nie kobiety jako takie są tymi złymi w całym tym równaniu tylko:
1. Kulturą zapier..dolu gdzie nic nie robienie albo robienie czegoś co nie rozwija/dostarcza hajs itp jest nazywane lenistwem i później masz ludzi co w urlop remontują mieszkania sami i nigdzie nie wyjeżdżają albo którzy strofują męża, żonę czy dzieci że się lenia mimo że te osoby po prostu się chilluja po całym dniu

2. Traktowanie mężczyzn jak
  • Odpowiedz
iść na terapię dla par,


@eskejper: która w większości nic nie daje ¯\(ツ)/¯

lub serio się rozwieść i znaleźć normalną kobietę?

kredyt i bombelki są po drodze i już rozwód nie jest tak łatwy i przyjemny
  • Odpowiedz
to nie kobiety jako takie są tymi złymi w całym tym równaniu tylko:


@Kitku_Karola: zapomniałaś o jeszcze jednym:

4. Kobiety są nauczone tresowania mężczyzn.

Esther 50 lat temu dobrze to opisała. teraz odbywa się to bardziej dyskretniej.
  • Odpowiedz
@lexico ja bym się rozwiodła zamiast narzekać do koleżanek. Nie widzę sensu w związku gdzie nie da się niczego dogadać. Jednak częściej znam sytuacje że ludzie nie rozmawiają… często jest tak że coś się dzieje, gadają z ludźmi poza związkiem, tamci im doradzają, ta osoba realizuje te rady i sie ostatecznie pojawia kłótnia w związku mega bo rezultat rady nie był taki jaki oczekiwano i się ludzie znów obrażają, gadają z
  • Odpowiedz
Może napisał na wykopie żeby dowiedzieć się czy inni mają tak samo? Może jest to temat taboo, ludzie przywykli do tego mimo ze działa to na nich źle? Moze komunikowanie swoich potrzeb do żony nie dociera, stając się zwyczajnie bezradnym?


@eskejper: Nie i przestańmy w końcu bronić takich osób, zrozum to. Typ się wolał ze mną wyzywać na wykopie jak pomóc swojej żonie sprzątać przestrzeń w której on te żyje.
  • Odpowiedz
Mój przyjaciel nie może sobie kupić konsoli do gier mimo że dużo zarabia bo mu żona zabrania ale on mówi że to rozumie i że to normalne xD


@eskejper: To jest akurat kwestia tego, że twój przyjaciel jest debilem, możesz mieć kobietę która ci będzie zakazywała kupna konsoli i możesz mieć kobietę która kupi ci tą konsolę na święta na przykład lub będzie z tobą na niej grała jeszcze.
  • Odpowiedz
Po prostu zastanawiam się czemu dzisiejsze kobiety są takie natarczywe, zaborcze.


@eskejper: Bo takie sobie wybierają i na to im się im pozwala. Tak to jest jak dasz debilowi trochę władzy niezależnie od płci.
  • Odpowiedz
Wtf? Bo kumple mu powiedzieli że jak w związku jest chwila przerwy to znak że trzeba kupić prezent kobiecie bo ona tego niby oczekuje…


@Kitku_Karola: trafił na normalną i wszystkim styki zwarło
  • Odpowiedz
  • 0
@lexico: To trzeba miec glowe w odpowiednim miejscu, a nie myslec #!$%@? zyjac opowiesciami z bajek jakie to wszystko piekne. Kazdy z nas jest inny, kazdy z nas bedzie mial swoj interes w takim malzenstwie - facet bedzie chcial 1 dziecko, mieszkanie w centrum 70m a kobieta 3 dzieci i dom na #!$%@?. Zwiazek to sztuka kompromisow wiec warto sie zabezpieczyc gdy juz nie bedzie sie dalo tych kompromisow akceptowac.
  • Odpowiedz