Wpis z mikrobloga

Hej, myślę nad zakupem AirFryer (jestem sam :P), i generlanie w oko wpadł ten Xiaomi Smart Air Fryer 6.5l cena spoko niecałe 430 zł,
https://www.komputronik.pl/product/884078/xiaomi-smart-air-fryer-6-5l-czarny.html?utm_source=Ceneo&utm_medium=link&utm_campaign=NiePromo&ceneo_cid=dd1c3808-b517-9a4f-335c-642a9031d3e7

Ale widzę, na allegro mają jakiejś marki "lehmann" większe ale też za 300 zł niecałe idzie wyrywać. Nie jestem jakimś wielkim kucharzem, ale ostatnio więcej pieczę (bez oleju), bardzo rzadko coś smażę itp.

Ktoś poleca, odradza ten sprzęt ? Wiem, że z wad jest to, że misa jest mniejsza niż w piekarniku, ale mój piekarnik to na złom się nadaje, a jako że jestem singlem takie urządzenie byłoby super dla mnie

#airfryer #kuchnia #jedzenie #rtveuroagd #pracbaza #praca #gotowanie #odchudzanie
Volantie - Hej, myślę nad zakupem AirFryer (jestem sam :P), i generlanie w oko wpadł ...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 mam wrażenie, że faktycznie mniej prądu pobiera. Nie trzeba czekać aż się nagrzeje jak piekarnik, tak samo jest mniejszy czas pieczenia z reguły. Jedynie co to faktycznie mniejsze porcje da się w nim zrobić, ale mi akurat to odpowiada
  • Odpowiedz
W kuchniu na lancuchu uwiazana do kalofryfera xd mowi ze airfrayer mamy z lidla silvercrest jakis, zmiesci sie koło tego kila schaba, caly kurczak, obiad na 4 osoby raczej trzeba na 2x robić no fryrki, bo jak za duzo nacisniesz to sie nie dorobi. Ogolnie sprzet jest super git mowi.
  • Odpowiedz