Wpis z mikrobloga

@PanStrasznieZuy: gdyby nie chińska produkcja, ta firma by nie istniała #takaprawda a janusze które robią o to teraz dym, nigdy by nie kupiły ich produktu wyprodukowanego w Polsce, bo byłby pięć razy droższy i #!$%@?. #takaprawda.
Co do 4F, niedawno byłem w ich sklepie i jak zobaczyłem ceny to wydaje mi się, że cenowo wyżej od Adidasa czy Nike.
  • Odpowiedz
@PieknyWojciechPostrachDziewic: właśnie po to mają na metkach "designed in Poland", żebyś tak myślał. Tymczasem wszystko to elegancko od lat leci sobie z Bangla ¯\(ツ)/¯ Słyszałam że nawet Azja powoli robi się za droga i coraz więcej firm rozważa przeprowadzkę do Afryki.
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: Nonono, Bytom założono 1945 roku i ma naprawde dobrej jakości ubrania, ma też budżetowe, aby każdy mógł polansować się marką, a for frayers założono raczej niedawno i podobnie jak chivas regal sztucznie wzbił ceny aby wyglądało na elitarne.
  • Odpowiedz
Czy są jakieś polskie firmy, ktore sie nie #!$%@?ły po osiągnięciu sukcesu? Ze sportowych wtop najbardziej razi Oshee ale może ktoś zna martki, które są jeszcze gorsze? :)
  • Odpowiedz