Wpis z mikrobloga

  • 102
smutnym bo to jedna z nielicznych, prawdziwie polskich, firemek, które mi pasowały.


@krdewra: właśnie się dowiedzieliśmy jaka ona jest "prawdziwie polska" ¯\(ツ)/¯
A szkoda, bo mieli kiedyś trochę naprawdę fajnych rzeczy.

To się teraz zdziwią po swojej akcji, jak im się to wizerunkowo odbije czkawką.
  • Odpowiedz
Nie widzę za to gdzie tam ktoś Januszerke widzi.


@Poczuj_Rurznice: to mam dla Ciebie propozycję, przelej mi pieniądze za kilogram złota, a ja tobie wyślę kilogram tombaku, pasuje ci taka transakcja?
  • Odpowiedz
@Mentis_capta: no właśnie, że pewnie to i to leci z Bangladeszu pewnie xD problem jest z ułudą, że 4F ma produkty polskie i dlatego powinniśmy wspierać tą firmę. No właśnie nie. Decyzja o wyborze Adidasa było czysto biznesowa.
Cóż, tak samo "polskie" będą elektryki z fabryki z Jaworzna, zwane Izerą.
  • Odpowiedz
Firma droga, ale z "wieczną promocją"


@krdewra: Jak ja nienawidzę takiego modelu biznesowego. Ceny wyjściowe zawyżone, że niby marka "premium". Bytom robi to samo, podobnie jak wiele innych firm "garniturowych".
  • Odpowiedz
@PanStrasznieZuy: ale to trzeba byc #!$%@? januszem to az rece opadaja. Typowo po polsku, naobiecywac, oszukac, wydymac w dupsko, polski przedsiebiorca by bez tego sraki i wstrzasu dostal
  • Odpowiedz
Jak ja nienawidzę takiego modelu biznesowego. Ceny wyjściowe zawyżone, że niby marka "premium". Bytom robi to samo, podobnie jak wiele innych firm "garniturowych".


@ZygmnuntIgthorn: Panie, cała służba zdrowia w USA działa na tej zasadzie XD Dlatego mają takie horrendalne ceny, przez specjalnie promocje dla ubezpieczalni xD
  • Odpowiedz