Wpis z mikrobloga

Nonono, Bytom założono 1945 roku i ma naprawde dobrej jakości ubrania, ma też budżetowe, aby każdy mógł polansować się marką, a for frayers założono raczej niedawno i podobnie jak chivas regal sztucznie wzbił ceny aby wyglądało na elitarne


@syfanalny: Nie wiem teraz, czy przyznajesz mi rację, że Bytom, mimo tradycji, ma gównianą politykę cenową niczym jakieś gównofiremki, czy jednak nie do końca. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KonwersatorZabytkow Adidas też produkuje w Azji, ale kluczowa różnica polega na tym, że Adidas został sponsorem PKOl, dostarcza stroje za darmo i jeszcze dodatkowo wpłaca kasę do budżetu PKOl. 4F nigdy sponsoringu nie zaoferowało, a za poprzednią kolekcję dla Olimpijczyków zażyczyli sobie 3,5 mln zł. Wybór jest prosty.
  • Odpowiedz
Maraton Warszawski zrywa umowę z firmą 4F z powodu Januszowych praktyk, szanuję!


@PanStrasznieZuy: jak jeszcze zerwie umowę z miastem Warszawa na całodniowe blokowanie ulic i utrudnianie ruchu i życia normalnym obywatelom, to będzie OK.

Wokół Warszawy nie brakuje mało uczęszczanych (ale dobrej jakości, chociaż po gruntowej też można biegać) spokojnych dróg wiodących przez pola, lasy, ewentualnie wsie.
  • Odpowiedz
@Poczuj_Rurznice: Warunek, kupującego że koszulka z polskiej szwalni. Zgadzasz się na takie warunki i zapewniasz, że będzie z Polski. Zamawiasz w Azji licząc, że się nie wyda. Wydało się, ale rżniesz głupa. Nie dotrzymałeś warunków umowy, działałeś od początku w złej wierze. To jest właśnie kwintesencja januszerki. To to samo, co sprzedaż chińskich jabłek i opisywanie ich jako polskie i kasowanie premii za produkcję w Polsce. Jeśli to nie jest
  • Odpowiedz
@degusinho: pewnie większość nie tylko firm, ale też marek influencerów bierze towar z Chin. Jakiś czas temu znalazłem na alibabie sklep z którego produkty bierze pewna polska fit influencerka, no to ja bym nie dał 180 zł za legginsy, które na alibabie z doszytą metką kosztują 3-4 razy mniej xD
  • Odpowiedz
@Pink_Floyd ale miasto, dokładnie Stołeczne Centrum Sportu „Aktywna Warszawa”, jest drugim współorganizatorem wymienionych biegów. Ta fundacja to zresztą chyba w ostatnich latach dołączyła, wcześniej miasto samo organizowało te 3 biegi.
  • Odpowiedz