Wpis z mikrobloga

@eduardo-garcia niech Orlen się podzieli tajemnicą skąd wziął pieniądze. Pewnie mają jakieś magiczne drzewo na którym rosną pieniądze xD

I gościu, odpowiedź na interpelację poselską była już po podpisie fotygi.

  • Odpowiedz
niech Orlen się podzieli tajemnicą skąd wziął pieniądze. Pewnie mają jakieś magiczne drzewo na którym rosną pieniądze xD


Tak sądzisz? Ja jestem jednak zwolennikiem teorii o konsekwentnej ekspansji, która uczyniła Orlen największą firmą w CEE, czerpiącą już dziś prawie 50% zysków z rynków zagranicznych.

https://www.orlen.pl/pl/o-firmie/media/komunikaty-prasowe/2022/styczen/Rekordowe-wyniki-PKN-ORLEN-w-2021-roku

@open_or_die:
  • Odpowiedz
i czemu kłamiesz? Wpisz sobie w Google "fotyga się zrzeka reparacji" i zobaczysz, że w każdym roku z poprzednich jest krotki artykuł o niej.


Powiedz mi, jakie kompetencje ma MSZ w sprawie zrzekania się reparacji?
Powiedz mi, jaki mechanizm prawny pozwala dokonać takiej czynności stawiając parafkę na wewnętrznym dokumencie Sejmu RP (odpowiedzi na interpelację poselską)

Rozumiesz, że to narracja dla kompletnych [autocenzura]?
  • Odpowiedz
No, pięknie, pięknie. Zwłaszcza w kontekście tego, iż piszesz to pod postem gościa, który twierdzi, iż Fotyga uwaliła reparacje podpisem na odpowiedzi na interpelację poselską.


@eduardo-garcia: A gdzie ja napisałem że fotyga uwaliła reparacje? xD nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz, tylko reagujesz na bodźce które wprawiają w ruch niektóre zwoje. Ja napisałem że fotyga podobnie jak wszyscy jej koledzy z partii to mało inteligentne wsioki z przypadku. Nie napisałem
  • Odpowiedz
A gdzie ja napisałem że fotyga uwaliła reparacje? xD nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz


Mówisz, że nie potrafię czytać ze zrozumieniem, tymczasem odpowiadasz na zarzut, którego nawet nie postawiłem.

No, pięknie, pięknie. Zwłaszcza w kontekście tego, iż piszesz to pod postem gościa, który twierdzi, iż Fotyga uwaliła reparacje podpisem na odpowiedzi na interpelację poselską.

Czekaj,
eduardo-garcia - >A gdzie ja napisałem że fotyga uwaliła reparacje? xD nawet czytać z...

źródło: FhxBCQLWIAIc9Oz

Pobierz
  • Odpowiedz