Wpis z mikrobloga

@ContentMarketingExpert: Nie byłoby mowy do dzisiaj, gdyby nie iście pisowskie tłumaczenia na pytanie dziennikarzy którzy ją o to pytali. Widzisz, pisowski motłoch myśli że wszędzie wokół nich inni kręcą spiski, a tymczasem oni są po prostu zbyt głupi i niekonsekwentni i dziennikarze gdy coś na nich znajdą to łatwo robią z nich idiotów. pisowcy to taki plebs oderwany od pługa i niezależnie od ilości czasu spędzonego na salonach ich mentalność
  • Odpowiedz
@ContentMarketingExpert temat fotygi jest regularnie przypominany gdy zaczyna się temat reparacji.

A sama Fotyga kiedyś powiedziała że :

Problem tylko taki, że Polska w przeszłości zrzekła się tych reparacji. W 2006 roku Anna Fotyga, jako minister spraw zagranicznych w rządzie PiS, w odpowiedzi na poselską interpelację stwierdziła, że "rząd polski wielokrotnie stwierdzał, że problem realizacji uprawnień reparacyjnych Polski od Niemiec jest zamknięty", a fakt zrzeczenia się reparacji "nie pozostawia wątpliwości".
openordie - @ContentMarketingExpert temat fotygi jest regularnie przypominany gdy zac...

źródło: temp_file916129928250589357

Pobierz
  • Odpowiedz
pisowcy to taki plebs oderwany od pługa i niezależnie od ilości czasu spędzonego na salonach ich mentalność zawsze będzie naznaczona typowym wsiurstwem rodem z polski c


Mocne słowa jak na kogoś, kto czerpie wiedzę z portalu, na którym codziennie do gorących wpadają fake newsy, jeśli tylko akurat biją w PiS. Mocne słowa jak na kogoś, komu ten PiS przedstawia się jako szwarccharakter rodem z najbardziej prymitywnych bajek dla pięciolatków. Mocne słowa jak na kogoś, kto wierzy, że istnieje grupa ludzi, która zawsze, wszędzie i za każdym razem robi wszystko źle, ze złych pobudek i w złych intencjach. Mocne słowa jak na kogoś, kogo głos można złożyć głosząc:
"ten muhr nigdy nie powstanie", a kilka dni później publicznie twierdząc, że "ja nigdy nie mówiłem, że ten muhr nie powstanie"
"PiS to partia skrajnie rusofobiczna, na czym tracimy wszyscy", a potem "PiS to przyjaciele Putina"
"gdybym był premierem, benzyna byłaby dziś po 5,19zł", a potem "ceny benzyny nie leżą w kompetencji premiera"
eduardo-garcia - >  pisowcy to taki plebs oderwany od pługa i niezależnie od ilości c...

źródło: s349ry3b9axa1

Pobierz
  • Odpowiedz
Mocne słowa jak na kogoś, komu ten PiS przedstawia się jako szwarccharakter rodem z najbardziej prymitywnych bajek dla pięciolatków.


@eduardo-garcia: Fundusz Sprawiedliwości i Pegasus, Fundusz Covidowy, Pani Fotyga i reparacje, #!$%@? KPO podpisane przez VATiego, afera respiratorowa, Lotos sprzedany za fistaszki arabusom, mało Ci jeszcze?
  • Odpowiedz
@huudyy: Ptysiu, z całym szacunkiem. Chwytliwe nagłówki to nie fakty. Twitty polityków to nie fakty. Najlepszym przykładem niech będzie

Pani Fotyga i reparacje,


Trzeba być kompletnym ignorantem w dziedzinie prawa międzynarodowego, by nie rozumieć, że parafka na odpowiedzi na interpelacji poselskiej NIE STANOWI PRAWA. Rozumiesz? Nie ma takiego
  • Odpowiedz
Mocne słowa jak na kogoś, komu ten PiS przedstawia się jako szwarccharakter rodem z najbardziej prymitywnych bajek dla pięciolatków


@eduardo-garcia: Nikt mi nie musi przedstawiać pisowców, wystarczy włączyć na chwilę tv republika, sejm czy pierwszą lepszą wypowiedź do kamery takich orłów intelektu jak sasin, suski mejza czy szmatecki, by mieć opinię z pierwszej ręki. Ponownie odniosę się do tego co wyżej napisałem - jesteście zbyt głupi by spojrzeć w oczy
  • Odpowiedz
co z funduszem sprawiedliwości i covidowym? bo posta ci brakło.


Coś mnie ominęło? Zapadły jakieś wyroki? Nie? No to cierpliwie poczekaj, bo ja pamiętam już kilka "afer", z których potem pozostał potem uśmiech politowania. Np. raport pana Kalisza, który w miażdżącym PiS dokumencie ws. śmierci p. złodziejki Blidy, musiał używać ostrych sformułowań, typu: "za rządów PiS panowała w Polsce duszna atmosfera". O najnowszym kapiszonie w postaci afery wizowej nawet nie wspomnę.

@
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari:

No, pięknie, pięknie. Zwłaszcza w kontekście tego, iż piszesz to pod postem gościa, który twierdzi, iż Fotyga uwaliła reparacje podpisem na odpowiedzi na interpelację poselską.

I nagle cała narracja o rzekomej przewadze intelektualnej, czy znajomości prawa pęka jak balonik przejechany przez lokomotywę.
eduardo-garcia - @Salam-Abdul-Al-Stulejari: 

No, pięknie, pięknie. Zwłaszcza w konte...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz