Wpis z mikrobloga

Miałem ostatnio chorobę, która przypominała objawy wirusa HIV. Postanowiłem zrobić badanie za darmo w PKD bo w moim mieście jest punkt, który takowe oferuje. Ja miałem test akredytowany, który wykrywa do 6 tygodni wstecz i na szczęście nic mi nie wykryli. Były kłótnie z dziewczyną, że potencjalnie z powodu jej brudnej przeszłości mogłem złapać od niej śmiertelnego wirusa, w ten sposób przekonałem ją na badania w tym samym punkcie. Najpierw miałem sam, poprzez pobranie krwi żylnej, przy następnym otwarciu punktu odebrałem na szczęście negatywny wynik, natomiast ona tego dnia zrobiła szybki test z krwi z palca na obecność HIV, HCV I Syfilis na 3 miesiące wstecz. Na szczęście obojgu wyszły wyniki negatywne, jej negatywne na wszystko. Więc jestem nieco bardziej spokojny. Choć nadal nie mam pewności czy nie sprzedała mi na przykład jakiegoś HPV, co do infekcji bakteryjnych raczej nie sądzę bo komuś by się w ciągu tych 5 miesięcy związku pewnie objawiły.

Mimo jednak tego nadal mnie w-----a jej przeszłość, że jacyś kolesie ją zapylali przede mną. Ale lepiej jeździć używanym autem, niż nie mieć żadnego ( to nie jest o samochodach ).

Przynajmniej mogę ją zapylać do środka bo przykleja plastry antykoncepcyjne. Traktować się ją staram w podobnym stylu jak wyglądał związek Tylera z Marlą w Fight Clubie. Choć i tak czuję się jak #przegryw, ze nie dziewica. Ale na lvl24 będąc w kategorii wzrostu manleta i nie mając twarzy modela raczej nie mam co na taką liczyć. Przegrałem i przegapiłem lata, w których znalezienie czystej mogło być możliwe.

#blackpill #manlet #incel #redpill #gumcel #ciota #divyzwykopem #s--s #zwiazki #kobiety
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jakubmajcher: jeśli chodzi o statystyki odnośnie rozwodów spowodowanych ilością partnerów to jest to bardziej ciekawostka aniżeli zasada. Prawda jest taka, że jeśli jesteś niedowartościowanym, niepewnym siebie chłopcem który nie potrafi poprowadzić relacji (a na takiego wyglądasz sądząc po treści twoich wpisów) to nawet żona dziewica puści Cię kantem.
  • Odpowiedz