Wpis z mikrobloga

Miałem ostatnio chorobę, która przypominała objawy wirusa HIV. Postanowiłem zrobić badanie za darmo w PKD bo w moim mieście jest punkt, który takowe oferuje. Ja miałem test akredytowany, który wykrywa do 6 tygodni wstecz i na szczęście nic mi nie wykryli. Były kłótnie z dziewczyną, że potencjalnie z powodu jej brudnej przeszłości mogłem złapać od niej śmiertelnego wirusa, w ten sposób przekonałem ją na badania w tym samym punkcie. Najpierw miałem sam, poprzez pobranie krwi żylnej, przy następnym otwarciu punktu odebrałem na szczęście negatywny wynik, natomiast ona tego dnia zrobiła szybki test z krwi z palca na obecność HIV, HCV I Syfilis na 3 miesiące wstecz. Na szczęście obojgu wyszły wyniki negatywne, jej negatywne na wszystko. Więc jestem nieco bardziej spokojny. Choć nadal nie mam pewności czy nie sprzedała mi na przykład jakiegoś HPV, co do infekcji bakteryjnych raczej nie sądzę bo komuś by się w ciągu tych 5 miesięcy związku pewnie objawiły.

Mimo jednak tego nadal mnie #!$%@? jej przeszłość, że jacyś kolesie ją zapylali przede mną. Ale lepiej jeździć używanym autem, niż nie mieć żadnego ( to nie jest o samochodach ).

Przynajmniej mogę ją zapylać do środka bo przykleja plastry antykoncepcyjne. Traktować się ją staram w podobnym stylu jak wyglądał związek Tylera z Marlą w Fight Clubie. Choć i tak czuję się jak #przegryw, ze nie dziewica. Ale na lvl24 będąc w kategorii wzrostu manleta i nie mając twarzy modela raczej nie mam co na taką liczyć. Przegrałem i przegapiłem lata, w których znalezienie czystej mogło być możliwe.

#blackpill #manlet #incel #redpill #gumcel #ciota #divyzwykopem #seks #zwiazki #kobiety
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@cocklush69: Szczerze, mam mieszane odczucia. Nie chciałbym z nią być w związku naprawdę poważnym i długoterminowym. Choć dobrze się z nią czuję to jej przeszłość jest zbyt bolesna. Nawet widok jej ciała nie jest dla mnie ekskluzywny bo swojemu byłemu też wysyłała nagie zdjęcia. Nie chciałbym mieć żony, której cycuszki i tam na dole inny koleś może wyświetlić w telefonie.
  • Odpowiedz
@jakubmajcher: to chyba jej i sobie po prostu marnujesz czas, jednoczesnie "deprecjonujac" ja w oczach innych ludzi o podobnym postrzeganiu kobiet do twojego. Problem jest taki, ze nie da sie sprawdzic czy to partner na cale zycie, bez sprawdzania absolutnie wszystkiego. Nie da sie miec dziewicy, ktora jest pewna ze chce z toba byc cale zycie.
  • Odpowiedz
Nie da sie miec dziewicy, ktora jest pewna ze chce z toba byc cale zycie.


@cocklush69: że co #!$%@?? xD xD xD tylko dziewica może być na całe życie, w każdym innym przypadku jest to osoba na resztę życia

@jakubmajcher nie słuchaj tego cucka, dobrze robisz, ruchaj ile wlezie, ale nie trać czasu i w międzyczasie rozglądaj się za następną, monkey branching, tak jak
  • Odpowiedz
ciezko o wieksza hipokryzje


@cocklush69: co Ty białorycerzyku #!$%@?? xD xD xD

Największą hipokryzją wykazują się kobiety, które choć już mają przebieg jak długość równika, to oczekują traktowania jak nówki z salonu. Weź Ty się jebnij w ten głupi łeb i przejrzyj w końcu na oczy. Założę się, że jesteś jednym z tych cucków, co zaobrączkował wycierucha i teraz wypiera za wszelką cenę prawdę.
  • Odpowiedz
  • 2
@cocklush69: Mogłem z nią spełnić ogromną część swoich fantazji i chcę więcej, choć coraz mniej rzeczy jest na jej psychę i coraz bardziej muszę namawiać i przekonywać. Ale mam ją za darmo, bez gumki, ona to lubi. To jest pewnie jakieś 100 razy lepiej, niż jakbyś zapłacił wiadomo jakiej pani, choć nie płaciłem nigdy. To na pewno przepaść między płatną w setkach zł wersją w gumie, gdy laska tylko czeka
  • Odpowiedz
@jakubmajcher: no tak, spełnianie fantazji lub po prostu odkrywanie swoich preferencji co do partnera jest ważne, właśnie dlatego nie sposób skończyć na jednym partnerze czy partnerce. Mam kumpla geja którego chłopak jest zazdrosny o jego pierwszy seks, bo był on z kobietą. Uważasz że słusznie mu to wytyka?
  • Odpowiedz
  • 0
@cocklush69: My faceci postrzegamy kwestię przebiegu inaczej, niż kobiety. Mimo, że jest on gejem to dalej ma ten biologiczny instynkt chęci bycia pierwszym i jedynym nawet dla innego faceta. Nie dziwię się mu zatem. Choć ja na przykład gdybym był z dziewczyną, która całe życie tylko z kobietami i nigdy facetem to raczej nie czułbym się jakoś z tym źle jak tam myślę o tym. Ale bardzo mało prawdopodobne jest
  • Odpowiedz
@jakubmajcher: to jest jeden #!$%@? czy jesteś pierwszy czy nie. Jak jest taka dziewczyna zajebista że nic tylko z nią konie kraść i szczęśliwe życie mieć, to wiele innych rzeczy po prostu nie ma znaczenia, tak z perspektywy 35latka dopiero to widzę. Spotkasz kiedyś taką że cię będzie uszczęśliwiać, nie będziesz jej pierwszym i i tak na nią polecisz i będziesz miał to w dupie, bo ostatecznie nie ma nic
  • Odpowiedz
właśnie dlatego nie sposób skończyć na jednym partnerze czy partnerce


@cocklush69: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Ale bardzo mało prawdopodobne jest bycie pierwszym facetem


@jakubmajcher: Zależy jak dla kogo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawsze przypominam cuckom, że każda rodzi się dziewicą i każda z kimś to dziewictwo traci. Nie straci go po prostu z Tobą. Już sam ten fakt powinien dać do myślenia.
  • Odpowiedz
to jest jeden #!$%@? czy jesteś pierwszy czy nie.


tak może pisać tylko cuck albo troll

Jak jest taka dziewczyna zajebista że nic tylko z nią konie kraść i szczęśliwe życie mieć, to wiele innych rzeczy po prostu nie ma znaczenia, tak z perspektywy 35latka dopiero to widzę. Spotkasz kiedyś taką że cię będzie uszczęśliwiać, nie będziesz jej pierwszym i i tak na nią polecisz i będziesz miał to w dupie, bo ostatecznie nie ma nic lepszego w życiu, niż być po prostu szczęśliwym


@
  • Odpowiedz