Wpis z mikrobloga

Nie wiem dlaczego niektórzy twierdzą, że młode laski się tylko spotykają ze swoimi rówieśnikami. Ja mam prawie 34 lata i takie julki 15 lat młodsze normalnie są zainteresowane. Na tym levelu w sumie jest dużo większe pole do popisu niż jak miałem te 20 lat. Teraz można działać w każdym przedziale bo takie od 16 do 50 lat się kleją. Można wybierać co kto lubi.

Oczywiście trzeba dość dobrze wyglądać, mieć dobre włosy, bez brzucha, być dość wysokim. Siłka to cope, jak się ma dobry frejm to można być szczupłym. Pieniędzy też nie trzeba mieć bo takie dziewczyny poznane w barze/klubie/na koncercie/na imprezie nie sprawdzają stanu konta. Dynaminy też w sumie nie sprawdzają, ja nie mam dużo.

Moim zdaniem teraz są dużo lepsze czasy na poznawanie kobiet niż te 15 lat temu. Gdzie się człowiek nie obejrzy to się kręcą jakieś atrakcyjne samice, do tego są dużo bardziej otwarte na znajomości i eksperymenty niż kiedyś były. Czasem wystarczy powiedzieć 'hej' albo w ogóle nic nie trzeba robić bo same zaczną się ocierać dupskiem i rzucać włosami na ryja. Jeszcze napływ Ukrainek to w ogóle złota era. Laski potrafią same podejść i zapytać się czy mogą się całować, albo zaprosić na masaż czy after party, przecież takie coś dawniej to było by nie do pomyślenia, a teraz nie robi w sumie wrażenia.

Nawet nie ma sensu się bawić w te appki randkowe dla gojów z taką ilością samic co się kręci po ulicach.

Piękne czasy ogunie.

#blackpill #agepill #randki #tinder #p0lka
  • 31
  • Odpowiedz
Oczywiście trzeba dość dobrze wyglądać


@Limeade: No zapewne to nie jest kluczowa kwestia. Wyglad albo pieniądze xD

potrafią same podejść i zapytać się czy mogą się całować


Proszę pana czy możemy się całować? Tak było
  • Odpowiedz
@Limeade: Ustalmy jedno.
1. Julka w wieku 19 lat nie będzie zainteresowana gościem w wieku 34 lat ponieważ i tak może przebierać w gościach w wieku 19-20 lat.
2. Julka w takim wieku nie będzie zainteresowana ponieważ i tak nie przebywa w towarzystwie takich gości tylko rówieśników.
3. I tak jej nie ciągnie bo natura a prawa natury są takie że młodszy o 15 lat gość będzie atrakcyjniejszy.

Trzeba być
  • Odpowiedz
Laski potrafią same podejść i zapytać się czy mogą się całować


@nietoperze20: nie uwierzylbym gdybym nie widział czegos takiego no ale to byla impreza gdzie pewno mogły pójść różne substancje :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Giga_Przegryw

@Limeade gdzie tak mówisz do lasek hej, że od razu włosami na ryj rzucają


Na imprezie nagle znajdują się 1cm od ciebie i mają taki zwyczaj że machają głową tak że ma się ich włosy co chwilę na twarzy. Jakieś tańce godowe czy co
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@nietoperze20 @Wookash071 w klubie normalnie podchodzą i się pytają albo po prostu się zaczynają całować po 5 sekundach. Ja jeszcze kuleję i często mówię że mnie noga boli to masaż oferują. Czasami po 15 minutach rozmowy same proponują wyjście na chatę.
  • Odpowiedz
@Limeade: Masz 100% racje, jeżeli tak jak mówisz jesteś wysoki, przystojny, z dobrą linią włosów, z dobrą sylwetką (frame + low body fat), to masz obecnie najlepsze czasy w historii na bzikanie / interakcje z dupeczkami. Najlepsze 20% facetów zgarnia praktycznie cały rynek świń, normictwu zostają grubaski, borderki, a nam przegrywom wykop peel
  • Odpowiedz