Wpis z mikrobloga

O ile jeszcze przy poprzednich wyborach parlamentarnych konfa liczyła na to, że będzie w stanie zbudować coś na liberalnym, rozsądnym elektoracie, to teraz widać jak na dłoni zmiane kursu i to, że idą w totalną szurię, tradycjonalizm i zacofanie. Grają pod przejęcie elektoratu PiSu. Mentzen broniący PiSowców i połykający swój własny język - rzygać się chce jak się na to patrzy. Obrzydliwy oportunista, który pogrzebał swoje ideały i wypowiada bzdury, w które nawet sam nie wierzy tylko dlatego, że może na tym zyskać politycznie. Może i faktycznie przyniesie mu to więcej głosów, ale dla mnie ten człowiek jest skończony. Miał wywracać koryto, a stał się pierwszym w kolejce to do tego koryta i bagienka politycznego i to jeszcze pchając się tam po trupach.

#bekazkonfederacji #konfederacja #konfedepis #polityka
PierdekAlonso - O ile jeszcze przy poprzednich wyborach parlamentarnych konfa liczyła...

źródło: image

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso

idą w totalną szurię, tradycjonalizm i zacofanie

No właśnie odwrotnie jest, dlatego udało im się zrobić taki wyniki w eurowyborach, bo zrobili czystki pokemonów i zaczęli się starać o elektorat kobiet (wysunięcie Zajączkowiskiej).
Co też rozumiesz przez "zacofanie"? Bo tego kompletnie nie mogę powiązać z K.
  • Odpowiedz
@SStoumer: k0nfederacja JAKO JEDYNA opcja polityczna skorzystała z zaproszenia morawieckiego i usiadła z pisem przy OKRĄGŁYM STOLE w celu przeprowadzenia rozmów nt. utworzenia rządu koalicyjnego. NA SZCZĘŚCIE koalicja #k0nfedepis miała za mało posłów więc z koalicji #!$%@?! Dalej można pajacować i udawać, że nie jest się przybudówka pisu.
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: No właśnie jest odwrotnie. Starają się odciąć od szuri dlatego wycieli Korwina a Brauna wysłali do Brukseli. Tak starają się przejąć elektorat PiSu dlatego ich bardzo nie krytykują i idą do środka i chcą być umiarkowaną prawicą. To jest ta sama droga, którą szedł Front Narodowy we Francji, który też wiele swoich postulatów zamiótł pod dywan żeby nie być partią skrajną a tą bardziej centrową.
  • Odpowiedz
Miał wywracać koryto, a stał się pierwszym w kolejce to do tego koryta i bagienka politycznego i to jeszcze pchając się tam po trupach.


@PierdekAlonso: To było wiadome już w poprzednich wyborach.
  • Odpowiedz
ja tam będę ich popierał, jeszcze przy korycie nie byli a pisowców i tuskowców mam już serdecznie dość i fajnie czyta się te wasze wysrywy.


@Wozny1: aż mi się przypomniało hasło Andrzeja Leppera: "oni już rządzili"
  • Odpowiedz