Wpis z mikrobloga

O ile jeszcze przy poprzednich wyborach parlamentarnych konfa liczyła na to, że będzie w stanie zbudować coś na liberalnym, rozsądnym elektoracie, to teraz widać jak na dłoni zmiane kursu i to, że idą w totalną szurię, tradycjonalizm i zacofanie. Grają pod przejęcie elektoratu PiSu. Mentzen broniący PiSowców i połykający swój własny język - rzygać się chce jak się na to patrzy. Obrzydliwy oportunista, który pogrzebał swoje ideały i wypowiada bzdury, w które nawet sam nie wierzy tylko dlatego, że może na tym zyskać politycznie. Może i faktycznie przyniesie mu to więcej głosów, ale dla mnie ten człowiek jest skończony. Miał wywracać koryto, a stał się pierwszym w kolejce to do tego koryta i bagienka politycznego i to jeszcze pchając się tam po trupach.

#bekazkonfederacji #konfederacja #konfedepis #polityka
PierdekAlonso - O ile jeszcze przy poprzednich wyborach parlamentarnych konfa liczyła...

źródło: image

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PierdekAlonso: Miliard razy pisałem, te konfederuskie pajace łapią się każdej gałęzi. Mają szereg zawodników z których każdy łowi w swoim rejonie

Bosak - gada populizmy w TV pod grażynki i januszów
Hernik - łapie spermiarzy i sebixów na nogi i koszulki
Braun - łapie prymitywów na walkach z choinkami, flagami i świecznikami i na ratowaniu kraju od Ukrainizacji
Mentzen - łapie sebixów na spotkaniach piwkiem
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: a ja konfie życzę żeby jak najmocniej się pchała w objęcia pisu, przypomnijcie sobie co zrobili w 2007 z LPR i Samoobroną, konfa będzie satelitą a potem ją wyprują od środka i tak to się skończy
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: i bardzo dobrze. Ja sam nienawidziłem konfy, gdzieś tak do maksymalnie 2020r (bo jestem komunistą, który najchętniej zlikwidowałby dzialaność gospodarczą, gotówkę i zamknął wszystkie granice) Po tym jak zaczęli tępić smiercionki, być anty eko, anty unia, anty lgbt, anty vege to tylko i wyłącznie dzięki temu oddałem na nich głos. Wolę być dymany przez prywaciarzy, głodować na ulicy przez korporacjonizm i wolny rynek, ale nienawiść do lewactwa smiercionek i
  • Odpowiedz
pogrzebał swoje ideały


@PierdekAlonso: nieprawda. Właściwie od samego początku można było wyłapać między wierszami, że Mentzen zamierza być kimś (np. ministrem finansów, a docelowo premierem) i coś zrobić w polityce, a nie trzyma się jakichś wartości czy ideałów. Gdzieś chyba jeszcze przed powstaniem Konfederacji powiedział, że jak wziął się za studia, to zrobił doktorat, a teraz bierze się za politykę. W pewnym momencie nawet wprost tłumaczył, że mówi to co
  • Odpowiedz
@PierdekAlonso: A komu ma zabrać elektorat Konfederacja jak nie PiSowcom? Lewicy? Czy może junom z PSL-u? Myślisz, że dlaczego TVPiS cenzurowało Konfederację? Korwin, który pieprzy to samo od 30 lat pokazał dosadnie Mentzenowi jak nie uprawiać polityki. W polityce ważna jest strategia, a nie transparentość. Na Twój głos przypada 10 Januszy i Grażynek co chodzą do kościoła, ale widzą, że ten PiS był jednak zły i w tej sytuacji Konfederacja
  • Odpowiedz