Wpis z mikrobloga

pamiętam, jak w liceum zorientował się, że bez sensu się upokarzam przy odpowiedzi na polskim jak i tak dostaje max 1+ (matfiz here), przez to zawsze podchodziłem i mówiłem, że nic nie umiem i przynajmniej się nie ośmieszyłem xD
tak samo teraz gdy laska na pytanie typu "kiedy masz czas wyjść" odpowiada no nie wiem przekonaj mnie xDD to też rezygnuje bo szkoda czasu
taka refleksja
#zwiazki #licbaza #tinder #p0lka #logikarozowychpaskow
  • 13
  • Odpowiedz
tak samo teraz gdy laska na pytanie typu "kiedy masz czas wyjść" odpowiada no nie wiem przekonaj mnie xDD to też rezygnuje bo szkoda czasu


@razdwatrzy55: Czyli jakaś kobieta chce z tobą wyjść, ale się zaczyna droczyć (co jest normalne) a ty dajesz jej kosza jak parówa najgorsza? XD Co tu się dzieje.
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: mowa tu o pierwszym wyjściu
miałem dwie takie sytuacje w jednej laska się właśnie droczyła, bo potem wyszło, że lubi się droczyć
a gdy drugiej odpisałem hehe dobre i potem odpisalem cos jej na story to nic nie odpisala, wiec uwazam, że mam racje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Maxior99: Dokładnie, dlatego pomyślcie jak wiele kobiet (czy po prostu ludzi tego typu) z natury musi być zła. Ja też kiedyś odwaliłem coś takiego jakieś lasce że trzymałem jej marchewke przed oczami że znowu się spotkamy (innej że w ogóle się spotkamy XD) jednak bardzo szybko to po prostu nudne, złe (wiec nie sprawia satysfakcji) i lepiej czas spędzić na dobrej gierce czy po prostu nowych laskach.
  • Odpowiedz
bez sensu się upokarzam przy odpowiedzi na polskim jak i tak dostaje max 1+ (matfiz here),


@razdwatrzy55: jeżeli we współczesnej szkole dostajesz 1+ z polskiego to poszukaj kursów podstawowych bo jesteś analfabetą.
Tak, też chodziłem do klasy mat-fiz, tak, większość mojej klasy została informatykami lub inżynierami. Tylko że nie gardziliśmy kulturą i nie uciekaliśmy przed poszerzaniem swoich horyzontów.
  • Odpowiedz
gdyby to facet tak napisal kobiecie to juz dawno bylby #!$%@? z par i opisany wzdluz i wszerz wsrod kolezaneczek i bestieeeees, ale jak lubisz robic z siebie pajaca no to coz


@metroboomin: Zgadza się, masz rację. To zupełnie tak samo jak właśnie robimy teraz na wykopie. Różnica jest taka, że nie ma koleżaneczek bestieeees a są inne wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz