Wpis z mikrobloga

Ktoś wie o co chodzi? Pacjent IP 13 Pro Max. Działał normalnie dopóki nie poczułem w kieszeni, że robi się cieplutko, a po wyjęciu telefon gorący i nie reaguje na nic. Jeszcze przez jakiś czas był gorący, a teraz już jest zimny i martwy nawet na ładowarce. Świetny telefon, nawet najtańsze Xiaomi nie jest tak awaryjne ( _)
#apple #iphone #ios
  • 12
  • Odpowiedz
Świetny telefon, nawet najtańsze Xiaomi nie jest tak awaryjne


@static_blue: super próbka badawcza, bo zepsuł ci się jeden telefon xD

mogło się zepsuć wszystko, najlepiej zanieś do serwisu na diagnostykę
  • Odpowiedz
@static_blue Ależ mnie to bawi „Nawet Xiaomi nie jest tak awaryjne” „Xiaomi lepsze” „po co płacić 6k za telefon jak z tego za 700zl też zadzwonisz i na internet wejdziesz”. To kup se te Xiaomi i nie pitol głupot, bo ja mam 13 Pro a wcześniej miałem 3 inne iPhony po 2-3 lata i z żadnym nie miałem najmniejszego problemu. A miałem też wcześniej dużo Xperii i 2 mi padły, tzn
  • Odpowiedz
@static_blue: może jakieś zwarcie i się ugotował przez prąd odkładający się na zwarciu. Może aktualizacja weszła i się wysypał podczas. Trudno powiedzieć, wstępnie chyba serwis wskazany
  • Odpowiedz
  • 0
@siemawpadajdomejkuchni uderz w stół, a nożyce się odezwą. Nikt nie jest w stanie napisać co się stało z telefonem tylko każdy płacze, że ich telefon obrażajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
Serio ajfoniarze to stan umysłu :)
BTW szukając problemu w internecie stwierdzam, że nie jestem pierwszy z takim problemem...
  • Odpowiedz
  • 0
@Pan_Slon aktualizacji nie było, normalnie używałem telefon, wrzuciłem do kieszeni i dosłownie po 20 minutach zrobił się gorący. Teraz już jest zimny i nie reaguje na nic. Gorący był z prawej strony od wyspy aparatów czyli tam gdzie płyta główna więc pewnie tak jak mówisz to jakieś zwarcie. Oddam go w weekend do naprawy i zobaczymy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz