Wpis z mikrobloga

Mój #xiaomi redmi 3 pro padł dziś i nie jestem w stanie go w żaden sposób uruchomić. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zaczął się trochę wieszać, więc chciałam go zrestartować. Zagapiłam się i kliknęłam "wyłącz" zamiast uruchomić ponownie. Wyłączył się, był podłączony do ładowania, przy próbie włączenia zgasła dioda sygnalizująca ładowanie i telefon nie reaguje na nic, próbowałam naciskać długo wszystkie boczne przyciski i nic. Ostatnio przez dwa dni nie działał dotyk i zaczął po restarcie, myślałam że teraz też jakimś cudem przeczekanie coś da, ale minęło już ok. 10 godzin i telefon nadal nie działa.

Miał ktoś coś podobnego, mogę go w jakiś sposób reanimować, czy zostaje tylko serwis? #telefony
  • 25
  • Odpowiedz
Czyli pozostaje jutro telefon do sprzedawcy i odesłanie na gwarancję, no trudno. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wszystkie zdjęcia pójdą się chędożyć (,)
  • Odpowiedz
  • 0
@partycja_ Zostaw go na noc pod ładowarką, potem zobacz czy po podłączeniu do komputera menedżer urządzeń pokazuje cokolwiek. Aczkolwiek nie ma co sobie za dużo oczekiwać, słyszałem o jednym takim przypadku i skończyło się na wymianie płyty głównej. Redmi 3 używam jak coś.
  • Odpowiedz
@Iryseq:

WARUNKIEM skorzystania z MiFlash jest telefon z możliwością przejścia do trybu fastboot.

Możemy to sprawdzić włączając telefon naciskając kolejno: przycisk "głośność-dół" a następnie zasilania (power). Trzymamy Power do momentu ukazania się loga MI, po czym puszczamy Power trzymając wciąż głośność.


A u mnie
  • Odpowiedz
@Iryseq: Tyle że u ciebie padł system, a u mnie to chyba kwestia podzespołów, wydaje mi się że musiało być jakieś spięcie gdy próbowałam włączyć telefon podłączony do ładowarki
  • Odpowiedz
@partycja_: Wątek znalazłem w google.
Udało się telefon uruchomić? Mam podobną sytuację.
Redmi 3 ładował się całą noc, rano ok 30% baterii. Uruchomiłem ponownie telefon ciągle podłączony do ładowarki, ten się wyłączył i tak zostało. Bez reakcji na włączanie, czy vol - i power.

Po 40 min walki, uruchomił się, w teorii się ładuje ale zobaczymy. Komputer nie rozpoznaje urządzenia. Pic
Unik4t - @partycja_: Wątek znalazłem w google.
Udało się telefon uruchomić? Mam podo...

źródło: comment_GdDk1Hkha9jP4mMgWVOMSjoZfpZUxZBp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz