Wpis z mikrobloga

Mirki, to jakieś MLM czy serio legitne? Trafiłem na fb na jakąś strone z krypto, która rozdaje 20$ dla nowych w krypto XRP, niby bez żadnego depozytu dziennie można wypłacić po 0,25$ bo jest limit, żeby go zmieść trzeba polecić znajomemu by sie zarejestrował z Twojego z reflinka i możesz też poprzez wykupienie wyższego poziomu ( ͡º ͜ʖ͡º) wtedy jak piszą możesz wypłacić większą kwote. Wypłacają do portfela krypto binance
¯\(ツ)/¯

Postalkowałem troche w Google i jest to jakaś amerykańska firma z kaliforni jakaś Ripple i właśnie dziaĺa na rynku z kryptowalutami, a strona nazywa XRPstorm.com

#pytanie #bonusy #rozdajo

To scam?

  • Legit mirek 26.8% (11)
  • Tak 73.2% (30)

Oddanych głosów: 41

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rasteris: No ale niby da sie z tego siano wyciągnąć ¯\(ツ)/¯ przyznam, że zaryzykowałem i w to weszłem, nie zamierzam nic wpłacać ja tylko wszedłem tam po te 20 dolców dla nowych userów ( ͡º ͜ʖ͡º) te XRP kosztuje ok 2 zł i jak czytałem w Google, to podobno szykuje sie boom na te kryptowalute ¯\(ツ)/¯ no a ta strona daje nowym XRP w wartości
  • Odpowiedz
  • 1
@ShadowWalker @Ommadawn to działa tak, że pozwalają wypłacać małe kwoty, a jak ktoś już zaufa, że legitne, że zarabia i zacznie wrzucać większy hajs, to pojawiają się dodatkowe opłaty "weryfikacyjne", "potwierdzające" czy cokolwiek - tak żeby wyciągnąć jeszcze więcej kasy i kontakt się urywa.
  • Odpowiedz
@enAz: Ja tylko miras tam zajrzałem po te darmowe 20 dolców, dajo to biere ( ͡º ͜ʖ͡º) a 20 zielonych piechotą nie chodzi mini jerzego waszynktona chętnie przyjme zamieniając go na kazimierza wielkiego, chrobrego i mieszka
( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Ommadawn: @CzaikaRuchaika Ja nie wiem mirki. Na tym koncie xrp w zakładce transakcji przelewy poszły i jest odnotowana godzina, w której zleciłem wypłate, kwota kryptowaluty i adres mojego portfela binance wraz z numerem memo, który jest równie potrzebny co ten adres żeby kryptowaluta przeszła przez ten system blokchain
¯\(ツ)/¯ no ale na binance nic mi nie przychodzi. Dzisiaj zweryfikowałem swój adres zamieszkania na binance, bo może przez to wpłaty
  • Odpowiedz
@ShadowWalker Ktoś mi to polecił, ale na forach pisali, że to scam jest. Wypłacić to ci wypłacą, ale 0.000001 grosza polskiego na portfel raz na ileś tam minut i jeszcze ręcznie musisz to robić.
  • Odpowiedz
@Zamroczony: No ja to na fb znalazłem i od ub wtorku czekam na przelew i nic nie przychodzi, a chociaż dostałeś tego grosika na znak, że w ogóle system im działa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w tym binance musze adres zamieszkania zweryfikować by przelewy dochodziły?
  • Odpowiedz
@ShadowWalker Generalnie raczej jak to jest scam to nic nie przyjdzie :) Jak chcesz się odkuć to załóż sobie coinbase i tam masz nagrody za naukę. W porównaniu do innych giełd tam nagrody są olbrzymie i nie trzeba weryfikować adresu zamieszkania (co akurat trudne nie jest bo wystarczy pdf od Revoluta że się ma tam konto).
  • Odpowiedz