Wpis z mikrobloga

Gdy już śniadzi i murzyni przejmą do końca Europę to będzie tu sytuacja rodem z Fallouta, tyle że zamiast b---y atomowej będzie b---a hybrydowa, nas białych wyprą niszcząc wszystko wokół włącznie z naszą kulturą. Miałem w to w------e długi czas, ale naprawdę zastanawia mnie to, że ludzie, głównie skrajne lewactwo nie pojmuje tego i na to przyzwala, ciekaw jestem czy to idealnie trafiająca propaganda do debili z rąk kogoś wyżej czy po prostu wraz z rozwojem staliśmy się nauczycielem twierdzącym, że nie ważne kto zaczął, przeproście się i jakoś wspólnie żyjcie udając, że jest ok i dajcie się j---ć.
Politycznie jestem centrystą, do foliarza mi daleko, ale naprawdę zastanawia mnie kto w tym miałby mieć jakikolwiek interes aby do czegoś takiego doprowadzić, czy może po prostu europejska tolerancja wszystkiego wokół to wykreowała? To jakieś odbębnianie grzechów ze strony białych po działaniach Hitlera lub niewolnictwie wobec czarnych?
#gownowpis #polityka #imigranci #pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kejesen: Lewary nie pojmują że nie istnieje coś takiego jak "utopia" do której dążą. Nigdy nie będzie bezwzględnej równości i tyle. Za marzenia lewaków płaci każdy człowiek na kontynencie.
  • Odpowiedz