Wpis z mikrobloga

Siema Mirabelle i Mirkowie, ja dzisiaj z prośbą. Uruchomiliśmy zrzutkę na Tomka, który ucierpiał w wypadku podczas tegorocznego Valvoline Rajdu Małopolski. Kilka słów:

8. czerwca, na ostatnim odcinku Valvoline Rajdu Małopolski, wypadliśmy z trasy i uderzyliśmy w drzewo. Tomek w stanie ciężkim został przetransportowany śmigłowcem LPR do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.


Przeprowadzone badania wykazały uraz głowy – rozlany uraz aksonalny oraz porażenie połowiczne lewostronne.


Po tygodniu Tomek został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej, obecnie oddycha przy wsparciu respiratora.


Tomek rozpoczął mozolny proces rehabilitacyjny - już teraz pracuje z prywatnymi fizjoterapeutami, jednak, aby jak najszybciej wrócił do formy, konieczna jest fachowa rehabilitacja oddechowa oraz ogólnousprawniająca.


Chcielibyśmy, aby jak najszybciej trafił do specjalistycznej Kliniki w Krojantach, która spełnia najwyższe standardy leczenia rehabilitacyjnego.


3 tygodnie pobytu w tej klinice to kwota około 20 tysięcy złotych, dlatego zwracamy się do Was z gorącą prośbą o wsparcie - wspólnie zawalczmy o jak najszybszy powrót Tomka do formy!


Jeżeli masz jakieś pytania lub chcesz pomóc w zbiórce (np. przekazując coś na licytację) - prześlij maila na joanna.cieniawska@rajdmalopolski.pl


Jeśli dasz radę, wesprzyj zbiórkę: https://zrzutka.pl/nz59ns

Wołam: #rajdy #rajdy24 #wrc #motoryzacja #samochody
gabrally - Siema Mirabelle i Mirkowie, ja dzisiaj z prośbą. Uruchomiliśmy zrzutkę na ...

źródło: 81e75cbf5d99f7f3191fddfb05cb3fa2

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach