Wpis z mikrobloga

Top red flagi

ONS z byłym – dziewczyna jest singielką, aktywnie randkuje, ale gdy randki jej nie idą a ma „chcicę” umawia się na seks z którymś swoich byłych. Bardzo niebezpieczne zachowanie – raz, że jak randkujesz z taką to może widywać się z byłymi między waszymi randkami, dwa – jak będzie nudzić się w związku to bez problemu zdradzi cię w ten sposób.

Chcecie jakąś serię/tag #topredflag ? Bo to co się teraz odwala na rynku matrymonialnym to dosłownie kataklizm…

#p0lka #zwiazki #tinder #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw #incel #heheszki
wqeqwfsafasdfasd - Top red flagi

ONS z byłym – dziewczyna jest singielką, aktywnie r...

źródło: pobrany plik

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Sek w tym,że kobieta po co ma mieć ons z byłym?


@Maxior99:

Bo to takie laski co "nie idę z byle kim do łóżka" i "o mnie trzeba walczyć" no ale były to co innego to jak rodzina prawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niestety poznałem takie 3, obrzydliwy rodzaj kobiety - udają cnotki i w ogóle wyliczają ile randek musi minąć zanim będą chciały "wpaść na
  • Odpowiedz
dziewczyna jest singielką, aktywnie randkuje, ale gdy randki jej nie idą a ma „chcicę” umawia się na seks z którymś swoich byłych. Bardzo niebezpieczne zachowanie – raz, że jak randkujesz z taką to może widywać się z byłymi między waszymi randkami, dwa – jak będzie nudzić się w związku to bez problemu zdradzi cię w ten sposób.


@wqeqwfsafasdfasd: Nie, to są akurat urojenia a raczej mokre myśli przeciętnego przegrywa o
  • Odpowiedz
Przykre, że musisz się pocieszać czyimś nieszczęściem, żeby poczuć się lepiej sam ze sobą. No ale przegrywy tak mają :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: Przecież nieszczęście większości #przegryw przynajmniej tutaj jest na ich własną prośbę tak naprawdę. Bo łatwiej jest robić sobie sport narodowy z szykanowania kobiet w bezpiecznej przestrzeni jak coś ze sobą zrobić faktycznie.
  • Odpowiedz
Lol miałem fejk konto kobiety I serio daj spokój z tym opowiadaniem glupot


@Maxior99: Jeśli chodzi o mnie to wystarczy, że widziałem wiadomości prywatne kobiet mi znajomych. Jakby ogrom idiotow myśli, że np posłodzi trochę zabierze na drinka czy gdzies i zarucha od razu tylko po to pisząc do dziewczyn.
  • Odpowiedz
@Maxior99: No między innymi dlatego, że skoro doszło do bliskości, to została zbudowana u kobiety więź emocjonalna (jakakolwiek by nie była, ale jednak). Jest raczej dużo mocniejsza niż w przypadku facetów, tak to już działa.

Skoro po godzinie na tinderze ma kilkaset matchy chętnych skakać na głowie byleby dala im szanse

W 99% procentach przypadków niewiele dla niej znaczą. Załóżmy, że jesteś programistą 25k. Dostajesz pewnie mnóstwo spamu na Linkedinie
  • Odpowiedz
@Maxior99: tak samo jak programista dostanie spoko oferty. A po pierwszej rozmowie/analogicznie pierwszej randce okaże się, że ta oferta wcale nie była spoko.
  • Odpowiedz