Wpis z mikrobloga

Zrobiłam sobie prawie dwa tygodnie temu laserowe obkurczanie pochwy i za tydzień mam kolejny zabieg. Co prawda nie rodziłam nigdy, ale podczas podniecenie moja ci.pa jest jak pochwa płetwala błękitnego
#s--s #s-x
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

serio? A po jakim czasie były efekty?


@Vermeerrr: stosunkowo szybko, ale była młoda i ogólnie miała dość wysportowaną sylwetkę - taki typ fitness, więc trenowanie mięśni przychodziło jej dość szybko. Miesiąc myślę było już coś czuć. Mnie to trochę już potem bolało...
  • Odpowiedz
  • 0
@WhiskyRomeo: wow, czyli jak w tym memie, że niby od ciasnych może boleć ma odzwierciedlenie w rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) hmm, może niepotrzebnie poszłam na łatwiznę ale mam na szczęście ćwiczenia od fizjoterapeutki urogi ekologicznej i może sprobuje ćwiczyć
  • Odpowiedz
wow, czyli jak w tym memie, że niby od ciasnych może boleć ma odzwierciedlenie w rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°) hmm, może niepotrzebnie poszłam na łatwiznę ale mam na szczęście ćwiczenia od fizjoterapeutki urogi ekologicznej i może sprobuje ćwiczyć


@Vermeerrr: ogólnie jako facetowi głupio mi doradzać w tym kwestiach. Baby są bardzo różne mają różną anatomię. Spróbuj tych ćwiczeń, nic nie zaszkodzi. Miałem tylko wrażenie, że
  • Odpowiedz