Wpis z mikrobloga

nerwice to masz gościu jak nie możesz pracować bo układ nerwowy ci odmawia posłuszeństwa


@Jamniki2: że jak?! :D
Sam to sobie wymyśliłeś, a teraz idziesz w zaparte zamiast przyznać, że głupoty pisałeś? Nerwica nie jest chorobą neurologiczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Psychiatro chłopskiego rozumu "jak renkom odjoł",
  • Odpowiedz
@morshu135: może nie paraliz, ale chodze ciągle zdenerwowany w pracy i coraz mniej osób ze mną gada, najpierw lęki były a potem właśnie jakieś ciągle napięcie i nerwy.. otumanienia to mam cały czas i zawroty głowy.. babka od chorób głowy przepisała mi lek który nie powinno się łączyć z arytmia która mam więc wspieram się ashwaganda. Czuję mega wyniszczenie psychiczne i fizyczne od tego wszystkiego. W dodatku próbuje przestać pić
  • Odpowiedz
@Jamniki2: nowotwór też wpływa na układ nerwowy, ale nie jest chorobą neurologiczną. Po co się teraz idiotycznie tłumaczysz? Wyśmiewasz, że OP ma nerwicę "bo się boi", kiedy właśnie to jest podstawowy objaw nerwicy lękowej, co psychosomatycznie może wpływać na układ nerwowy, ale nie jest to choroba neurologiczna tylko zaburzenie psychiczne.

matka ci dwa razy obiadu nie podani strach minie


@Jamniki2: pic rel, a najlepsze że jesteś w stanie
NieBendePrasowac - @Jamniki2: nowotwór też wpływa na układ nerwowy, ale nie jest chor...

źródło: panie-psychiatro-mam-mysli-samobojcze-nie-wiem-idz-pobiegaj-czy-cos-no-kurna-jak-reka-odjal-dziekuje-pan-lekarz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 3
@Jamniki2

@morshu135 nerwica xd nerwice to masz gościu jak nie możesz pracować bo układ nerwowy ci odmawia posłuszeństwa a nie się boisz, matka ci dwa razy obiadu nie podani strach minie


Co? Lęki są objawem nerwicy i innych zaburzeń psychicznych. Lęki utrudniają codzienne funkcjonowanie i mogą uniemożliwić pracę.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: psie to sobie mów do kolegów a nie do mnie.
Nie będę jeszcze raz cytował własnych słów, bo widzę że trafiło nie tylko na ograniczonego umysłowo eksperta chłopskiego rozumu, ale również prymitywnego patusa
  • Odpowiedz
A może jakaś praca która nie wymaga kontaktu z ludźmi? Kiedyś pracowałam przez wakacje w sklepie i o wiele lepiej mi się pracowało jak mogłam w spokoju układać towar na półkach niż stać na kasie.
Teraz pracuje w korpo i miałam zespole dziewczynę która strasznie stresowała się każdą głupotą i byle telefon to była trauma (też nie lubię rozmawiać z ludźmi na teamsie ale u niej to był wyższy level).
  • Odpowiedz
skoro te wszystkie ekstra 53 płcie to psychozy lewaków, to i pewnie te nerwice przed pracą, to pokrętne tłumaczenia leniwych kluch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jamniki2: OP wpisał 4 różne tagi, w tym nerwica i się przyczepiłeś do tej nerwicy. Aktualnie nie ma nawet takiej oddzielnej jednostki chorobowej jak nerwica, jest wrzucona do zaburzeń lękowych i tylko "ze względów historycznych" jakoś jeszcze to określenie nadal funkcjonuje. A zaburzenia lękowe, to szeroki temat. I masz na przykład fobię społeczną, przy której może występować duży lęk przed podjęciem pracy.
  • Odpowiedz