Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@RPG-7: Swoją drogą to jest ciekawe bo jak inne partie wystawiają celebrytów, ludzi z "dziwnymi nazwiskami" albo jakieś laski to się to ocenia negatywnie.

Jakbyś kiedyś narzekał na jakąś partię, że wystawia takie osoby to ja wpadnę i Ci przypomnę tą panią. Okej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RPG-7: Trochę dziwne dla mnie. Jednak uważam, że bardziej powinny być promowane poglądy oraz pomysły owej kandydatki niż to jak wygląda.
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: ynteligencja, podobno @Baron_Al_von_PuciPusia: polecam zapoznać się z jej kompetencjami @Baron_Al_von_PuciPusia: ja narzekam na celebrytów, oj narzekam, ale ta moja koleżanka partyjna ma odpowiednio poustawiane w głowie, jest nasiąknięta odpowiednimi poglądami, a że ładnie wygląda, no cóż, nie każdemu dane ładnie wyglądać, ale oszpecać jej nie będziemy bo dla kogoś jest za ładna ;)

PS W Poznaniu też mamy #ladnapani ale to może później
  • Odpowiedz
a weź ją zapytaj, mam bronić każdego ze 130 kandydatów na listach kanapy? :S


@RPG-7: No cóż, skoro ją promujesz, a obecnie jej promocja opiera się tylko na jej ładnej buzi, to mógłbyś napisać coś więcej.

Obecnie to wygląda na typową pop-politykę. Gdzie jakieś wyższe idee?
  • Odpowiedz
a weź ją zapytaj, mam bronić każdego ze 130 kandydatów na listach kanapy? :S


@RPG-7: nie musisz każdego, ale skoro polecasz i znasz to możesz przybliżyć... ja - gdybym kogoś polecał - to bym brał za to odpowiedzialność i był w stanie uargumentować co takiego super jest w danej osobie ;)
  • Odpowiedz
że te poglądy nie są tylko dla mentalnych kucy, jak to się wmawia.


@roykovsky: ale wygląd nie udowadnia, że nie są mentalnymi kucami... gdyby przedstawić ich poglądy, kompetencje i osiągnięcia, wówczas można by powiedzieć że np. negują stereotyp mentalnego kuca ;)
  • Odpowiedz