Wpis z mikrobloga

@tom-ek12333 bardzo zazdroszczę, ze stoisz od dwóch lat na peronie + palisz kwit na CFD longujac VIX-a i przez cały ten czas wciskasz wykopkom swoje porady, aby longow na akcjach nie dotykać bo zaraz krach, ponieważ g---o-kreska na wybranym interwale na to wskazuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tom-ek12333:
Stary dawaj go na czarną pajaca,ona sie tu tylko pruję do każdego, nic nie stracisz bo nie dość że nie wie co robi to nic mądrego nie piszę. Za to jej strzeliła gumka od gaci w 2022 roku jak mówiła codziennie że nie będzie żadnej korekty - w sensie ja ostrzegałem uwaga!!! (i udawadniałem to cały czas screenami pozycji - tesla,apple,btc,fedex itd itd) a ona swoje że to niemożliwe,
  • Odpowiedz
@Questorius tak, ostrzeglaes, jak poniżej, w centralnym dołku bessy naganiales ludzi na tagu oraz na prv, aby wchodzili w shorty, a jak w------o hossę, to uciekłeś z tagu jak szczur i zostawiłeś nagonionych wykopków samych ze sobą, poniżej naganianie jakiegoś zielonego wykopka na shorty na prv, gdy NASDAQ latał po 11000
maniek74 - @Questorius tak, ostrzeglaes, jak poniżej, w centralnym dołku bessy nagani...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@maniek74:
Nie wiem po co ja na ciebie czas tracę

Widzisz że to jest mój post imbecylu, gdzie pokazałem jak coś pięknie weszło? I pokazałem screen rozmowy z mirkiem? Idź się leczyć bo już mnie męczysz!!!!

Przestań bredzić !!! a kto shortował wszystko w 2022 roku z samej góry, zapomniałeś? Dziennie maiłem tyle co Ty przez miesiąc, ale wymyślać farmazony to potrafisz i to
  • Odpowiedz
@Questorius: Mam go na czarnej liście tylko na wykopie niestety widać, że ktoś z czarnej listy napisał.

Nie przypominam sobie, żeby coś inteligentnego czy ciekawego napisał. Cały czas tylko łazi za ludźmi i ich atakuje. Teraz już nie będę klikał w "komentarz użytkownika z czarnej listy".
Już coś takiego widziałem i tacy ludzie są strasznie męczący. Można sobie wyobrazić jak to jest być popularnym politykiem i wyjść na ulicę. Masakra.
tom-ek12333 - @Questorius: Mam go na czarnej liście tylko na wykopie niestety widać, ...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@Questorius ty od początku swojej aktywności piszesz o shortach, a od dwóch lat mamy turbo-hossę na której jesteś wieziony. To byl twoj post, ale nie chwaliłeś się „ze coś weszło” bo zamazles tam tickery na które nagoniles tego wykopka na prv, tylko po jednej czerwonej D1 pałowałeś się, ze przewidziałeś dalsze spadki, a tym czasem to byl dołek bessy, takich twoich wpisów jest tu cała masa z tego okresu, później uciekłeś
  • Odpowiedz