Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ehhh mam dość gadania ludzi. Mam 33 lata, od dawna jestem sama. Tak wolę. Nie doceniam żadnych związków bo we wszystkich źle się czuje. Wybieram niezależność i życie pod siebie.
Głównie z związkach przeszkadza mi to, że zawsze pojawiają się problemy (to nie ja je tworzę), trzeba umieć się czasami dostosować, nie dawały mi szczęścia itp
Nie straszna mi samotność czy choroby, przechodziłam takie okresy.
Lubię być sama i chce żeby tak zostało.
Natomiast znajomi i rodzina mają inne przekonania i robią projekcie na mnie. Wielokrotnie mówiłam, że nie życzę sobie wmawiania mi czegoś, namawiania, trucia mojej głowy bo jestem tym na wskroś zmęczona. Zastanawiam się czy i z tymi osobami urwać kontakt skoro moje prośby nie docierają...
Czemu ludzie nie wszystko oceniają z własnej perspektywy i skąd z nich taka chęć do mieszania się w życie innych osób?
#zwiazki #rodzina #pytanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 25
  • Odpowiedz
@Kakoq mam podobnie o wmawiam sobie co ty, ale... Co czujesz w święta gdy wszyscy spotykają się z bliskimi? Co czujesz w sylwestra gdy rówieśnicy spędzają ten czas z drugimi połówkami? Jeśli czujesz te dziwne ukłucie żalu to niestety, ale nie jest do końca jak sądzisz.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Jesteś mną tylko ja jestem facetem, wiek podobny
Chyba tylko z taką osobą bym chciał zbudować związek, tylko jest taki problemek, że ani ty ani ja nie chcemy związku xD
Więc będziemy siedzieć w swoich samotniach z kotami


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Kakoq tak :)
@miauczar nic nie czuję, świąt nie obchodzę, sylwester to dla mnie dzień jak każdy inny.
@user_no_4 nie napisałam nigdzie, że jestem ofiarą tylko, że ludzie mają i tworzą sobie problemy. Mi się nie chce znosić nawet tych najmniejszych bo nie widzę sensu.
@programista15cm nikt i to dla mnie żadna strata a wręcz plus
@czescmampytanie tak, słuchanie takich pierdół jest męczone i nawet nie powinno mieć miejsca kiedy ktoś jasno zwraca uwagę, że nie życzy sobie wtrącania się w jego życie. Tak samo jak wciskanie komuś dzieci,
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Obstawiam, że lubisz być sama bo po prostu bycie z kimś wyciąga z Ciebie jakieś traumy i problemy z którymi się borykasz a które znikają, kiedy nie trzeba się z nikim konfontować. Jasne, życie samemu jest fajne, masz czas na swoje hobby, więcej pieniedzy zostaje w kieszeni. Możesz tak żyć i przeżyć do starości i też będzie dobrze. Pytanie tylko czego chcesz od życia. Czy chcesz przewegetować życie w
  • Odpowiedz
nie napisałam nigdzie, że jestem ofiarą tylko, że ludzie mają i tworzą sobie problemy. Mi się nie chce znosić nawet tych najmniejszych bo nie widzę sensu.


@mirko_anonim: jakby ogół ludzi tak myślałem, to wciąż skakali byśmy po drzewach w poszukiwaniu bananów
  • Odpowiedz
Wszechświat działa w ten sposób, że podsyła nam ludzi, którzy pomogą nam przepracować jakieś problemy, spojrzeć na coś z innej perspektywy. Czasem jest to związek, czasem przyjaciel, czasem członek rodziny.
Nie zrażaj się jeśli do tej pory nie wyszło, szukaj osoby odpowiedniej dla siebie bez pośpiechu.
Zacznij od budowania fundamentów opartych na przyjaźni.
  • Odpowiedz