Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Też tak macie, że dosłownie KAŻDE (tak, dokładnie ani razu się nie zdarzyło mi inaczej, ZERO pozytywnego wspomienia) wspomienie na facebooku, albo google zdjęć jest wspomnieniem cringowym, negatywnym albo depresyjnym? Przykladowo:

1. Zdjęcie ze znajomym 7 lat temu, który okazał się ch#jem i musiałem zakończyć kontakt
2. Zdjęcie z koleżanką 5 lat temu, które przypomina mi że ostatnia nowa osoba płci żeńskiej (męskiej też chyba, nie liczę już tego) którą poznałem była 5 lat temu
3. Zdjęcie z parku który został już dawno zniszczony i przerobiony na patodeweloperkę
4. Zdjęcie z wakacji na które już nie pojadę bo mnie nie stać a nawet jak pojadę to juz nie jest ten sam klimat co kiedyś
5. Zdjęcie notatek z ch#ujowej szkoły które przypomina mi jaka patola tam panowała i stres spowodowany poprawianiem kartkówek itd
6. Screenshoty z czasów pandemicznych i depresji z tym powiązanej oraz uzależnień, ograniczeń i beznadziejnych rutyn, lenistwa, dużej wagi itd
7. Screenshoty starych youtuberów którzy trzymali poziom i platform (typu hitbox ,google plus, jakieś ciekawe fora które już nie istnieją)
8. Screenshoty z dzieciństwa gdzie bawiłem się na fajnym placu zabaw do parkuru a teraz został on przerobiony na jakieś family friendly gowno dla niemowlakow
9. Screenshot z jakieś gry, w której scamowałem ludzi albo ich wyzywałem i teraz poczucie winy z tym związane.
10. Zdjęcia w starym domu dziadków albo ze szkol ych wycieczek. Aż skręca jak sobie przypominam jak na nich jodłowałem i jaki byłem nieogarnięty.
11. Zdjęcia kasztanów w parku, które przypominają jak mnie kiedyś obrzucili nimi koledzy aż miałem siniaki

#przegryw #kiedystobylo #google #googlezdjecia #onedrive #facebook #nostalgia #depresja #feels #itsover #itsoverdlachlopa



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach