Wpis z mikrobloga

#tinder założyłem fejk Tindera żeby sprawdzić czy dziewczyna z którą się spotykam nadal tam jest. Okazało się że jest, nawet mamy parę i rozmawiamy o seksie mówi że nie ma nikogo. Nie polecam tego co czuje teraz
  • 92
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Powiem tak, ja mam w #!$%@? który rok jest i jak bardzo przesycone zachodnią mentalnością stało się randkowanie. Zostałem wychowany w ten sposób, w takim środowisku żyje i się obracam i tak będę do tego podchodzić. Możesz i się ruchać codziennie z inną, Twoje życie. Dla mnie dziwnym jest flirt na drugi dzień z inną osobą. Albo jesteśmy znajomymi/kolegami (wśród starszych ludzi raczej jest to na zasadzie wspólnego miejsca
  • Odpowiedz
#tinder założyłem fejk Tindera żeby sprawdzić czy dziewczyna z którą się spotykam nadal tam jest. Okazało się że jest, nawet mamy parę i rozmawiamy o seksie mówi że nie ma nikogo. Nie polecam tego co czuje teraz


@Tinderowiec69: czego się spodziewałeś po jakiejś tinderowej lambadziarce? xD Tam są tylko zużyte odpady wyprane emocjonalnie i fizycznie.
  • Odpowiedz
@Tinderowiec69: nie używaj Tindera i Badoo tam jedyne co znajdziesz to problemy z niską samooceną i kompleksy. Chcesz znaleźć dziewczyne na portalach randkowych to załóż sobie Sympatie albo korzystaj z grup dla samotnych na facebooku, 10 razy mniej dziewczyn ale za to mających równo pod sufitem
  • Odpowiedz
zaraz, to w ogóle potrzeba o tym gadać? Znaczy co, domyślną normą jest "jesteśmy w związku ale ruchamy się na boku kiedy trafi się okazja"?


@gorobei: A czemu w ogóle zakładasz że oni są w związku? Oczywiście że trzeba o takich rzeczach rozmawiać, to że pójdziesz z kimś na spotkanie zapoznawcze nie oznacza od razu że jesteście parą. A tu nie brakuje asów co nie wiadomo co sobie wkręcą bo
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: aż mi przypomniałeś jak brat się skarżył że laska bez słowa zablokowała go na insta a jak spytał dlaczego to powiedziała że jemu to chyba nie zależy bo nie pisał 3! dni. Na jego ostatnia wiadomość te 3 dni wcześniej odpisała że nie che się jej gadać XD. Jak jej powiedział, że sama chyba mogła napisać to powiedziała że to ona ostatnia napisała XDDD
  • Odpowiedz
@Tinderowiec69: a zrob tej #!$%@? co najgorsze, oswiadcz sie jej a potem powiedz ze to dla beki bylo, albo "zafunduj" jej bogate wakacje a potem olej i zamiast z nia to wez jakas inna dupeczke hehe xdd mscij sie!! nie ma co przezywac ani uzalac sie nad takimi ludzmi, po prostu zrob jej tyle zlego zeby widziala konsekwencje swoich zachowan
  • Odpowiedz